RATAJ SK s.r.o.

Kuchyňa 238, 900 52 Kuchyňa    Zobraziť na mape

telefón:+421 905 898 240

IČO: 358 60 910
DIČ: 2020208817
IČ DPH: SK 2020208817

Popis firmy

Bezosové špirálové dopravníky RATAJ®. Príslušenstvo k dopravníkom. Prevodovky. Snímače hladiny. 

Certifikáty

ISO 9001

Sortiment/ Služby

Ľahké bezosové špirálové dopravníky - tento druh bezosových špirálových dopravníkov RATAJ® (Typy SL, SLN, SLP) sa používa pre dopravu jemných a ľahkých materiálov pri dopravných výkonoch 0,01- 15m3/hod. Veľkou výhodou týchto dopravníkov je možnosť dopravy materiálu v oblúkoch a na veľké vzdialenosti až do 120m na jednu pohonnú jednotku. Dopravníky dodávame v oceľovom, nerezovom aj plastovom vyhotovení.
 
 
Robustné bezosové špirálové dopravníky RATAJ® (typy RL, RLN, RLP, RRL, RRN, RLE) sa používajú pri doprave materiálov s výkonom až do 600m3/hod. Ide o dopravu veľmi abrazívnych materiálov (korundová drť, štrk, piesok, drvené kamenivo, brúsny prach, troska), materiálov veľkých zrnitostí (PET fľaše, drevo, drevná štiepka, biomasa), dopravu lepivých a vlhkých materiálov (kaly, zemina, bentonit) a dopravu jemných a tečúcich materiálov (potravinárske prášky, chemikálie, popolček). Dopravníky dodávame v oceľovom aj nerezovom vyhotovení. Dopravníky s plastovým potrubím a dopravníky s potrubím vyloženým čadičovou vložkou.
 
 
BIG-BAG, príslušenstvo - dodávané BIG-BAG stanice sa používajú na plnenie, vyprázdňovanie a váženie dopravovaného materiálu. Dodávame príslušenstvo k špirálovým dopravníkom ako: Prevodovky, snímače hladiny, snímače otáčavého pohybu špirály, frekvenčné meniče, dopravníky do prostredia s nebezpečenstvom výbuchu (ATEX)

Fotografie

Kategórie, v ktorých je firma umiestnená (5)

Publikováné články (2)

Publikované aktuality (2)

Prezentujte aj Vy Vašu firmu!

Pridajte Vašu firmu do Katalógu firiem pre plasty a gumu v ČR a SR. Vašu firmu uvidí viac ako 35 000 reálnych užívateľov za mesiac.

+ Pridať firmu
 

Najnovšie inzeráty

Najbližšie výstavy

Pridajte Vašu firmu

Pridajte vašu firmu do katalógu pre plasty a gumu v ČR a SR. Vašu firmu uvidí viac ako 35 000 reálnych užívateľov za mesiac

+ Pridať firmu