MCAE Systems, s.r.o. organizačná zložka

Štúrova 1532/92, 018 41 Dubnica nad Váhom    Zobraziť na mape

telefón:+421 422 020 555

IČO: 50852167
DIČ: 4120078270
IČ DPH: SK4120078270

Popis firmy

Už viac ako 27 rokov otvárame svojim zákazníkom bohaté možnosti 3D technológií. Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam plne rozumieme potrebám zákazníkov zo všetkých oblastí priemyselnej výroby, a to najmä v automobilovom priemysle, letectve a strojárstve. Máme na konte stovky dodaných profesionálnych zariadení i komplexných riešení, ktoré sa uplatňujú v najrôznejších priemyselných odvetviach. 3D technológie od nás sú bežnou súčasťou mnohých progresívnych firiem, ktorým sme pomohli k úspechu. Naša spoločnosť predstavuje integračný článok medzi technológiami zahraničných partnerov a zákazníkmi.

Certifikáty

ISO 9001

Sortiment/ Služby

Od 3D tlače prototypov až k finálnej výrobe. Máme pre vás jedinečné riešenia pre každú fázu vývoja produktu a výrobného cyklu. Otestujte si, ako váš výrobok bude fungovať na trhu a aký je oň záujem. Zvyšujte efektivitu výroby a znižujte svoje náklady. To všetko s podporou technických odborníkov z MCAE Systems.

Všetky nami ponúkané technológie vieme prepojiť do komplexného celku, na mieru podľa vašich požiadaviek. Zaistíme realizáciu od dodávky po montáž. Ponúkame služby v oblasti 3D optického merania a reverzného inžinierstva, vykonávame zákazkovú 3D tlač z odolných a certifikovaných plastov, fotopolymérov aj z kovov. Ďalej vám vytvoríme formu technológií vákuového liatia alebo obrábania. Na kľúč vám navrhneme a dodáme robotické pracovisko pre NC obrábanie rôznych materiálov alebo pracovisko pre automatizované 3D optické meranie.

Ponúkame profesionálne 3D tlačiarne, 3D optické meracie systémy a CAD/CAM softvér Tebis na podporu výroby.

-        3D tlačiarne »

-        3D tlačiarne pre 3D tlač z kovu »

-        3D skenery »

-        Automatizované 3D skenovanie »

-        Počítačová tomografia »

-        Software CAD/CAM Tebis »

-        Robotické pracovisko »

-        Služby 3D tlače »

-        Služby 3D skenovania »

-        Reverzné inžinierstvo »

-        Obrábanie »

K dispozícii máme aj online webináre o 3D tlači, 3D tlači z kovov, 3D skenovaní a softvéru Tebis »


Spoločnosť MCAE Systems bola založená v roku 1995 a sídli v modernej budove v Kuřimi pri Brne, ktorá je súčasne aj školiacim strediskom a inovačným centrom. V roku 2013 sme otvorili prezentačné a servisné Centrum 3D digitálnych technológií v Plazoch pri Mladej Boleslavi, v roku 2017 sme založili organizačnú zložku na Slovensku v Dubnici nad Váhom.

Fotografie

Kategórie, v ktorých je firma umiestnená (21)

Publikováné články (54)

Publikované aktuality (30)

Prezentujte aj Vy Vašu firmu!

Pridajte Vašu firmu do Katalógu firiem pre plasty a gumu v ČR a SR. Vašu firmu uvidí viac ako 35 000 reálnych užívateľov za mesiac.

+ Pridať firmu
 

Najnovšie inzeráty

Najbližšie výstavy

Plastikársky slovník