ISPE TECHNOLOGIES SE

Skladová 6B, 917 01 Trnava    Zobraziť na mape

telefón:+421 908 933 277

IČO: 52709949
IČ DPH: SK2121125127

Popis firmy

ISPE TECHNOLOGIES SE je inžinierska spoločnosť. Naša ponuka obsahuje komplexnú predvýrobnú činnosť pre zákazníkov vlastniacich vstrekovacie lisy na výrobu plastových dielov. Hlavnou činnosťou je kontrolovaný manažment výroby vstrekovacích foriem, ktorý realizujeme vo východnej Ázii prostredníctvom našich projektových tímov, certifikovanými procesmi riadenia. Výsledkom sú vstrekovacie formy, ktoré spĺňajú požiadavky zákazníka. Pre úplnosť našich služieb máme vlastnú plne vybavenú nástrojáreň pre možnosti pravidelnej údržby, servisu a dodatočných modifikácií vstrekovacích foriem počas celej životnosti projektu.

Výsledkom našich služieb sú nielen plastové diely spĺňajúce požiadavky zákazníka, ale najmä funkčné vstrekovacie formy, ktoré sú základom bezproblémovej sériovej výroby.

Certifikáty

ISO 9001

Sortiment/ Služby

Výroba vstrekovacích foriem pre termoplasty.


Inžinierske služby pre firmy:

  • Projektový manažment (od začiatku projektu až po nábeh sériovej výroby)
  • Preberanie vstrekovacích foriem od výrobcov
  • Technické poradenstvo pre vstrekovanie plastov

Kategórie, v ktorých je firma umiestnená (20)

Prezentujte aj Vy Vašu firmu!

Pridajte Vašu firmu do Katalógu firiem pre plasty a gumu v ČR a SR. Vašu firmu uvidí viac ako 35 000 reálnych užívateľov za mesiac.

+ Pridať firmu
 

Najnovšie inzeráty

Pridajte Vašu firmu

Pridajte vašu firmu do katalógu pre plasty a gumu v ČR a SR. Vašu firmu uvidí viac ako 35 000 reálnych užívateľov za mesiac

+ Pridať firmu