Ing. Peter Benko - INECS

Černockého 5, 831 53 Bratislava    Zobraziť na mape

telefón:+421 903 427 367

IČO: 44814658
DIČ: 1047287296
IČ DPH: SK 1047287296

Popis firmy

Technické riešenia na nakladanie s odpadom pre priemyselné subjekty , v mnohých oblastiach priemyselnej a potravinárskej výroby, v odpadovom a recyklačnom priemysle. Riešenia pre priemyselnú ekológiu.
-Spolupráca, konzultácie a poradenstvo pri projektoch v oblasti životného prostredia, hlavne odpadového hospodárstva. Hlavné oblasti – energetické využívanie odpadov, spaľovne, biomasa, anaeróbna fermentácia a kompostovanie, recyklačné technológie na plasty.

-Navrhovanie technických riešení a dodávky strojov a zariadení na spracovanie odpadových materiálov. Hlavné oblasti – zhutňovanie odpadov – hlavne penových plastov a separácia tekutín z výrobkov určených na likvidáciu – mliekárne, pivovary, plničky nápojov a minerálnych vôd, recyklácia a pranie plastov, papierne a výroba interiérov áut, elektrotechnický a obalový priemysel.
-Obchodovanie s odpadmi a druhotnými surovinami pri dodržaní všetkých zákonných požiadaviek.

Sortiment/ Služby

Pri hľadaní najlepších technických riešení pre Vás nám pomáhajú naši partneri:
 
Naša spoločnosť je v súčasnosti exkluzívnym partnerom pre dánskeho výrobcu závitovkových lisov na odpadové materiály RUNI A/S pre Slovenskú a Českú republiku. Okrem predaja zariadení vo všetkých modifikáciach zabezpečujeme aj záručný a pozáručný servis týchto strojov.

Zariadenia RUNI sú určené na lisovanie penových plastových materiálov ako je EPS, XPS – epandovaný alebo extrudovaný polystyrén, ale aj penový polypropylén, polyetylén a polyuretán. Použitie pre recyklačné spoločnosti, zberné dvory na odpady, elektrotechnický a automobilový priemysel a podobne

 

Drviče a granulátory Weima na drvenie odpadových materiálov

Drvenie odpadov je súčasťou mnohých recyklačných aktivít, počínajúc segmentom spracovania plastov v plastárskej výrobe, alebo pri ich recyklácii pred regranuláciou či praním a podobne. Pre tieto aplikácie Vám predkladáme produkty stabilného a dlhoročného producenta jednorotorových drvičov – nemeckú firmu Weima s jej portfóliom produktov.


Zároveň distribuujeme produkty nemeckej spoločnosti Welger pre oblasť lisovania odpadov

Lisovacie zariadenia Welger sú určené priamo do prevádzok priemyselnej výroby, do logistockých centier a obchodných reťazcov, výrobcom a spracovateľom rôznych druhov fólií a ďalších obalových materiálov. Keďže je lis mobilný, tak ho môžete použiť priamo v mieste vzniku odpadu.

 

Wackerbauer je tradičná rodinná firma sídliaca v hornobavorskom meste Ampfing. V oblasti recyklácie biologických odpadov spoločnosť ponúka produktové portfólio počínajúc jednotlivými separačným mlynmi až po návrhy celkových systémov, vrátane dopravníkov a prijímacieho žľabu.

 
Paketovacie lisy Bramidan. Paketovacie lisy sú určené na lisovanie mnohých druhov odpadov, hlavne obalových materiálov – kartón, fólia, PET fľaše a mnohých ďalších. Do pozornosti Vám dávame najmä nový rad lisov označených Series X, ktoré vynikajú nad konkurenčnými produktami svojou silou, dizajnom, nízkou výškou, takže ich je možné umiestniť aj v menších miestnostiach. Na lisy Bramidan je v rámci Českej a Slovenskej republiky zabezpečený odborný záručný aj pozáručný servis.

Čistiace zariadenia a systémy spoločnosti FEISTMANTL »

Fotografie

Kategórie, v ktorých je firma umiestnená (7)

Publikováné články (2)

 • Ako efektívne recyklovať polystyrén

  Ako efektívne recyklovať polystyrén

  • 09.03.2012

  Dánsky závitovkový lis RUNI SK120 je schopný efektívne zhutniť objem odpadového polystyrénu až 50-násobne oproti pôvodnému objemu. Toto lisovacie zariadenie je dokonca nenáročné na priestor – nie je treba veľkoobjemové koše či kontajnery. Čo je však najdôležitejšie, takto zhutnený polystyrén...

 • Využitie závitovkového lisu RUNI pri recyklácií PE fólií

  Využitie závitovkového lisu RUNI pri recyklácií PE fólií

  • 06.01.2011

  V Čechách a na Slovensku sa recyklácii PE fólií venuje niekoľko spoločností. Ako vstupná surovina na výrobu regranulátu tieto recyklačné závody využívajú viac či menej znečistenú odpadovú fóliu z rôznych oblastí priemyslu, poľnohospodárstva ale aj zo separácie z komunálnej...

Publikované aktuality (2)

Prezentujte aj Vy Vašu firmu!

Pridajte Vašu firmu do Katalógu firiem pre plasty a gumu v ČR a SR. Vašu firmu uvidí viac ako 35 000 reálnych užívateľov za mesiac.

+ Pridať firmu
 

Najbližšie výstavy

Pridajte Vašu firmu

Pridajte vašu firmu do katalógu pre plasty a gumu v ČR a SR. Vašu firmu uvidí viac ako 35 000 reálnych užívateľov za mesiac

+ Pridať firmu