INECS s.r.o.

Pri Šajbách 7559/1, 831 06 Bratislava    Zobraziť na mape

telefón:+421 903 427 367

IČO: 55854583
DIČ: 2122120605
IČ DPH: SK2122120605

Popis firmy

Technické riešenia na nakladanie s odpadom pre priemyselné subjekty , v mnohých oblastiach priemyselnej a potravinárskej výroby, v odpadovom a recyklačnom priemysle. Riešenia pre priemyselnú ekológiu.
-Spolupráca, konzultácie a poradenstvo pri projektoch v oblasti životného prostredia, hlavne odpadového hospodárstva. Hlavné oblasti – energetické využívanie odpadov, spaľovne, biomasa, anaeróbna fermentácia a kompostovanie, recyklačné technológie na plasty.

-Navrhovanie technických riešení a dodávky strojov a zariadení na spracovanie odpadových materiálov. Hlavné oblasti – zhutňovanie odpadov – hlavne penových plastov a separácia tekutín z výrobkov určených na likvidáciu – mliekárne, pivovary, plničky nápojov a minerálnych vôd, recyklácia a pranie plastov, papierne a výroba interiérov áut, elektrotechnický a obalový priemysel.
-Obchodovanie s odpadmi a druhotnými surovinami pri dodržaní všetkých zákonných požiadaviek.

Sortiment/ Služby

Naša spoločnosť je v súčasnosti exkluzívnym partnerom nasledujúcich výrobcov, ktorý nám pomáhajú pri hľadaní najlepších technických riešení pre Vás. Okrem predaja zariadení vo všetkých modifikáciách zabezpečujeme aj záručný a pozáručný servis týchto strojov.

Patrí medzi nich dánsky výrobca závitovkových lisov na odpadové materiály spoločnosť RUNI A/S. Zariadenia RUNI sú určené na lisovanie penových plastových materiálov ako je EPS, XPS – epandovaný alebo extrudovaný polystyrén, ale aj penový polypropylén, polyetylén a polyuretán.  Taktiež sú vhodné aj na separáciu tekutín. Sú vhodné pre recyklačné spoločnosti, zberné dvory na odpady, elektrotechnický a automobilový priemysel a podobne. Napriek tomu, že stroje RUNI sú založené na jednoduchom mechanickom koncepte – princípe závitovky – lisovanie odpadových materiálov je často veľmi komplexná záležitosť. Preto každý stroj je dodávaný s ohľadom na potreby zákazníka a konkrétnu aplikáciu.

LANDIA A/S je ďalšia dánska spoločnosť s viac ako 90 ročnou históriou, ktorá od doby svojho vzniku zameriavala svoje riešenia hlavne pre oblasť poľnohospodárstva. Postupne sa z pôvodnej špecializácie sortiment rozšíril, do oblastí ako výroba bioplynu, čistenie odpadových vôd, rybo spracujúci priemysel a ďalšie. Hlavným zameraním je čerpanie náročných substrátov, ich miešanie a prevzdušňovanie.

Účelom systémov Landia pre poľnohospodárstvo  a bioplynové stanice je predovšetkým: transport tekutých a polotekutých poľnohospodárskych substrátov v rámci prevádzky, zlepšenie čerpateľnosti a homogenizácia uvedených materiálov, zväčšenie aktívneho povrchu častíc a hygienizácia vstupov.

Spoločnosť AUSTROPRESSEN sa už 40 rokov venuje výrobe lisovacích zariadení pre širokú oblasť použitia. Účelom lisovania materiálov s hydraulickými lismi Austropressen je najmä: redukcia objemu a tým zníženie nákladov na skladovanie a transport a taktiež premena odpadu na stohovateľné balíky.

Hydraulické lisy Austropressen napĺňajú svoju dobrú povesť či už ide o lisovanie papiera, kartónu, fólií, penových plastov, PET fliaš, plechoviek alebo sudov. Účelne navrhnutá konštrukcia a starostlivá výroba lisovacích zariadení, vrátane kanálových balíkovacích lisov, ako aj horizontálnych alebo vertikálnych balíkovacích lisov, lisov na sudy a plechovky, prebieha výlučne v Rakúsku s použitím materiálov najvyššej kvality a vybraných značkových komponentov.

WACKERBAUER je tradičná rodinná firma sídliaca v hornobavorskom meste Ampfing. V oblasti recyklácie biologických odpadov spoločnosť ponúka produktové portfólio počínajúc jednotlivými separačným mlynmi až po návrhy celkových systémov, vrátane dopravníkov a prijímacieho žľabu.

Spoločnosť WEIMA sa viac než 30 rokov špecializuje na výrobu drviacich a briketovacích zariadení. Weima ponúka širokú škálu drviacich strojov, ktoré je možné modifikovať tak, aby zodpovedali vašim požiadavkám a potrebám. Jednorotorové, alebo viacrotorové zariadenia, samostatne riešené, alebo ako súčasť technologickej linky, môžu byť pre vás možnosťou, ako premeniť váš odpad na hodnotný materiál. Spoločnosť Weima ponúka kompletnú radu drvičov schopných drviť materiály ako plast, papier, drevo, lepenka, biomasa, odpady a iné.

Podľa vašich požiadaviek nájdeme také riešenie, ktoré bude dokonale zodpovedať vášmu odvetviu a aplikácii aj s ďalšími našimi zariadeniami, ako napríklad bioprocesor na tuhý odpad P250, kompostovacie membrány GORE® COVER, optické triediče REDWAVE, sekačky odpadových pások SWEED alebo čistiace zariadenia a systémy od spoločnosti FEISTMANTL.

Fotografie

Kategórie, v ktorých je firma umiestnená (5)

Publikováné články (3)

Publikované aktuality (2)

Prezentujte aj Vy Vašu firmu!

Pridajte Vašu firmu do Katalógu firiem pre plasty a gumu v ČR a SR. Vašu firmu uvidí viac ako 35 000 reálnych užívateľov za mesiac.

+ Pridať firmu
 

Najnovšie inzeráty

Najbližšie výstavy

Plastikársky slovník