Fillamentum Manufacturing Czech s.r.o.

nám. Míru 1217, 768 24 Hulín    Zobraziť na mape

IČO: 29233275
DIČ: CZ29233275

Popis firmy

Fillamentum Manufacturing Czech s.r.o. vyrába materiály pre 3D tlač v podobe tzv. Filamentov pod vlastnou značkou "Fillamentum" ktorá bola na trh uvedená v roku 2014 a novo aj Fillamentum Industrial. Vďaka vysokej kvalite a úžitkovým vlastnostiam filamentov sa značka Fillamentum zaradila medzi popredných svetových výrobcov.

Vo svojom portfóliu Fillamentum ponúka materiály ako PLA, ABS, ASA, CPE, Timberfill, Nylon a Flexfill.

 

Certifikáty

ISO 9001

Sortiment/ Služby


1. Struny pre 3D tlač

Vyvíjame a produkujeme špičkové tlačové struny do 3D tlačiarní pod značkou Fillamentum a Fillamentum Industrial. V našom portfóliu možno nájsť materiály rôznych vlastností a farieb, ktoré sú vhodné ako pre hobby tlačiara, tak aj pre priemyselné aplikácie. Viac inforamací na www. Fillamentum.com

2. Rúrky pre pneumatické rozvody

Vyrábame rúrky a hadice pre pneumatické rozvody určené pre použitie v priemysle, automatizáciu, rozvodoch stlačeného vzduchu a v meraní a regulácii. Vďaka širokému portfóliu spracovávaných typov polymérov ponúkame vhodné riešenie pre najrôznejšie aplikácie, vrátane extrémnych a špeciálnych ako sú rozvody vzduchu a plynov používané v chemickom priemysle, jadrovej energetike, či automobilovom priemysle.

3. Vnútorné výstelky pre ovládacie káble (bowdenové výstelky)

Vyrábame vnútorné výstelky pre ovládacie káble, ktoré nájdu uplatnenie najmä v oblasti automobilového priemyslu.
Vnútorné výstelky vďaka svojim vlastnostiam, najmä oteruvzdornosti a kĺzavosti zaisťujú dlhodobý bezchybný chod ovládacích káblov bez nutnosti mazania.
Vyrábame vnútornej výstelky z najrôznejších materiálov av ľubovoľných rozmeroch podľa špecifikácie zákazníkov.
Bežne používané materiály pre vnútorné výstelky: POM, PA, LDPE, PBT.

4. Rúrky pre chemický priemysel

Vyrábame rúrky zo špeciálnych polymérov určené pre použitie v chemickom priemysle, ale aj pre náročné aplikácie v energetike, strojárstve, potravinárstve a elektrotechnickom priemysle. Môžeme ponúknuť riešenie pre vedenie najrôznejších chemických látok ako sú kyseliny, lúhy, roztoky solí, glykoly, estery apod Ak potrebujete vybrať správny typ rúrky pre vaše použitie - neváhajte nás kontaktovať.

5. Výroba vytlačovaných profilů

Na základe požiadavky zákazníka môžeme ponúknuť spracovanie cenovej ponuky na výrobu extrudovaných profilov z najrôznejších typov polymérnych materiálov - od komoditných plastov ako sú PVC, LDPE, HDPE cez inžinierske plasty ako sú ABS, PA, PS, PC až po špeciálne plasty.

Fotografie

Kategórie, v ktorých je firma umiestnená (14)

Publikováné články (4)

Publikované aktuality (1)

Prezentujte aj Vy Vašu firmu!

Pridajte Vašu firmu do Katalógu firiem pre plasty a gumu v ČR a SR. Vašu firmu uvidí viac ako 35 000 reálnych užívateľov za mesiac.

+ Pridať firmu
 

Najnovšie inzeráty

Pridajte Vašu firmu

Pridajte vašu firmu do katalógu pre plasty a gumu v ČR a SR. Vašu firmu uvidí viac ako 35 000 reálnych užívateľov za mesiac

+ Pridať firmu