EUROIMPEX CZ s.r.o.

Povltavská 57, 250 67 Klecánky    Zobraziť na mape

telefón:+420 284 890 969

IČO: 25105442
DIČ: CZ 25105442
IČ DPH: CZ 25105442

Popis firmy

Spoločnosť Euroimpex CZ dodáva na český a slovenský trh stroje pre spracovanie plastických hmôt a periférne zariadenia.

Euroimpex CZ zastupuje popredných európskych výrobcov zariadení pre spracovateľov plastov vo všetkých oblastiach - vstrekovanie, vytláčanie, vyfukovanie.

Do portfólia produktov spoločnosti patria: periférne zariadenia, gravimetrické dávkovanie, volumetrické dávkovanie, plastifikačné šneky, plastifikačné valce, extrúdery, pásové dopravníky, chladiace zariadenia, temperačné zariadenia, on-line meranie, špeciálne extrúzne linky a ostatné zariadenia.

Radi Vám pomôžeme s výberom správneho zariadenia na základe Vašich špecifikácií a našich dlhoročných skúseností.

Sortiment/ Služby

Zastúpené spoločnosti:


MAIN TECH - PERIFÉRIE

www.maintechworld.it

Hlavným zameraním spoločnosti Main Tech je ponuka periférií pre plastikársky priemysel a v širokom portfóliu nájdete aj veľmi špeciálne zariadenia. V neposlednom rade, ale patrí tiež k špecialistom na kompletné systémy lisovní a iných výrobných objektov.


Stebo - EXTRÚDERY

www.stebosrl.it

Spoločnosť Stebo pre nás zabezpečuje kompletný servis v oblasti plastifikačných jednotiek. Ponúkame kompletné jednotky pre vstrekovanie, vytláčanie i vyfukovanie, ale samozrejme tiež jednotlivé komponenty a príslušenstvo pre každé výrobné zariadenie.

Nova Frigo - CHLADIACE A TEMPERAČNÉ ZARIADENIA

www.novafrigo.it

Spoločnosť Nova Frigo operuje na trhu s chladiacou a temperačnou technikou. Ponúkame vďaka nim tie najkvalitnejšie zariadenia od najmenších agregátov až po kompletné vybavenie nových podnikov. Nie je pre nás problém vytvoriť centrálne chladenie s efektívnou kombináciou dostupných produktov. 

Mass International - PÁSOVÉ DOPRAVNÍKY

www.massinternational.it

Vďaka spoločnosti Mass International disponujeme širokou škálou všetkých bežných typov dopravníkov, vrátane zalomených, šikmých či kĺbových. Okrem štandardných produktov ponúkame mnoho špeciálnych riešení, upravených na mieru. K ponuke potom vždy patrí veľká variabilita jednotlivých častí, ako sú napríklad rôzne povrchy pásov, ochranné klietky a triediče vtokov.


Scantech - ON-LINE MERANIE

www.scantech.fr

Spoločnosť Scantech ponúka on-line meranie hrúbky materiálu bez použitia nebezpečných látok. Revolučná technológia pomocou X-ray lúčov zaručuje vysokú kvalitu bez nutnosti vysokých bezpečnostných pravidiel, likvidáciu nebezpečného odpadu a pravidelných kontrol od SÚJB. Širokú škálu produktov dokážeme prispôsobiť na mieru a samozrejmosťou je špeciálny softvér s možnosťou detailného sledovania profilu.

V neposlednom rade sme vďaka Scantechu schopní ponúknuť on-line meranie vlhkosti materiálu, ktoré zefektívni výrobu a lepšie reaguje na vlhkosť vstupného materiálu skôr než negatívne ovplyvní samotnú výrobu. Technológia tiež umožní efektívne znižovať dopad na životné prostredie, rovnako ako znižovať riziká vnútri výroby.


COLINES - ŠPECIÁLNE EXTRÚZNE LINKY

www.colines.it

Spoločnosť COLINES sa špecializuje na výrobu a predaj kompletných extrúznych liniek. Hlavnou doménou spoločnosti sú linky na výrobu fólií a to vrátane veľmi špeciálnych, ako sú stretch fólie alebo bublinka.


DOTECO - GRAVIMETRICKÉ DÁVKOVANIE

www.doteco.com

Doteco je jedným z významných hráčov na trhu s gravimetrickým miešaním a dávkovaním. V rámci produkcie sa potom sústredí predovšetkým na priemysel pre vytláčanie plastov a riadiace systémy pre miešanie aj samotný proces výroby.


Ostatné zariadenia:

D.P.S. - ŠPECIÁLNE PRODUKTY - sekvenčné vstrekovanie, vrátane externých jednotiek a tiež atypické prietokomery, ťahače jadier a ďalšie špeciálne aplikácie

Rotfil - VYHRIEVANIE - vyhrievacie telesá, patróny, zástrčky - konektory, termočlánky, regulátory teploty a ďalšie
- rad výrobkov máme na sklade v Českej republike

Steer - špeciálne segmenty kompandaučných liniek a ostatné atypické produkty, prevažne potom pre extrúzne linky

S.T.Soffiaggio Technica S.r.l. - špeciálne vyfukovacie technológie

Fotografie

Kategórie, v ktorých je firma umiestnená (24)

Publikované aktuality (1)

Prezentujte aj Vy Vašu firmu!

Pridajte Vašu firmu do Katalógu firiem pre plasty a gumu v ČR a SR. Vašu firmu uvidí viac ako 35 000 reálnych užívateľov za mesiac.

+ Pridať firmu
 

Najnovšie inzeráty

Pridajte Vašu firmu

Pridajte vašu firmu do katalógu pre plasty a gumu v ČR a SR. Vašu firmu uvidí viac ako 35 000 reálnych užívateľov za mesiac

+ Pridať firmu