DATRON-TECHNOLOGY s.r.o.

A. Hlinku 2, 96212 Detva    Zobraziť na mape

telefón:+421 45 54 58 480

IČO: 31 627 862
DIČ: 2020473752
IČ DPH: SK 2020473752

Popis firmy

DATRON-TECHNOLOGY s.r.o. je špecializovaná firma zaoberajúca sa CNC obrábacími strojmi pre vysokorýchlostné frézovanie neželezných kovov a plastov a taktiež výrobou tvrdokovových nástrojov na opracovanie daných materiálov.

DATRON-TECHNOLOGY s.r.o.
ponúka CNC frézovacie a nanášacie systémy od nemeckej spoločnosti DATRON AG, ktoré sú určené pre presné frézovane, vŕtanie a gravírovanie plastov a neželezných kovov.  Naše stroje nájdu uplatnenie v mnohých odvetviach priemyslu - od výroby predných panelov a skriniek pre rôzne zariadenia, cez opracovanie profilov, výrobu foriem, razných štočkov až po výrobu dizajnérskych prototypov a výrobky pre reklamný priemysel.

Frézovacie nástroje DATRON
sú monolitické frézy zo spekaných karbidov jemnej zrnitosti (niekedy nesprávne označovaný ako tvrdokov). Tieto nástroje sú určené predovšetkým pre prevádzky zaoberajúce sa frézovaním plastov a hliníkových zliatin (od tvrdých duralov po čistý hliník). Vďaka špeciálne vyvinutej geometrii a veľmi malej drsnosti činných plôch nástrojov DATRON je možné frézovať rýchlejšie a hlbšie než doposiaľ, so zachovaním kvality alebo dokonca s vyššou kvalitou opracovaných plôch.

DATRON-TECHNOLOGY s.r.o. pôsobí na trhu od roku 1995, na celom území Slovenskej a Českej republiky

Kategórie, v ktorých je firma umiestnená (14)

Publikováné články (1)

Prezentujte aj Vy Vašu firmu!

Pridajte Vašu firmu do Katalógu firiem pre plasty a gumu v ČR a SR. Vašu firmu uvidí viac ako 35 000 reálnych užívateľov za mesiac.

+ Pridať firmu
 

Najnovšie inzeráty

Najbližšie výstavy

Pridajte Vašu firmu

Pridajte vašu firmu do katalógu pre plasty a gumu v ČR a SR. Vašu firmu uvidí viac ako 35 000 reálnych užívateľov za mesiac

+ Pridať firmu