Kuraray Europe Moravia s.r.o.

Palackého 516, 769 01 Holešov - Všetuly    Zobraziť na mape

telefón:+420 573 323 577

IČO: 48911348
DIČ: CZ48911348

Popis firmy

Spoločnosť Kuraray Europe Moravia s.r.o. - pôvodne RETRIM - CZ, spol. s r.o. - pôsobí na českom trhu už od roku 1993, ako výrobca bezpečnostných fólií do skiel pre automobilový priemysel.

Medzi rokmi  2004 a 2014 bola spoločnosť súčasťou amerického chemického koncernu DuPont. V októbri 2010 bola premiestnená výroba z priestorov v Zlíne do novo vybudovaného závodu v Holešove -Všetulích.

V roku  2014 se stala súčasťou  nadnárodného  holdingu Kuraray so sídlom v Japonsku. Svojim zameraním na  výrobu bezpečnostných fólií, používaných pri výrobe vrstvených bezpečnostných sklenených laminátov, je spoločnosť jedným z kľúčových výrobcov PVB fólií  na európskom trhu.

Okrem pobočky Kuraray Europe Moravia v Českej republike má holding Kuraray ďalšie výrobné závody v USA, v Nemecku, v Rusku, v Japonsku a v Kórei.

 

 

Sortiment/ Služby

Hlavným produktom je Butacite ® G PVB (polyvinyl butyral) fólia. Ide o 100% recyklovaný výrobok, ktorý predstavuje ekologickú alternatívu k originálnym výrobkom PVB vyrábaným ostatnými spoločnosťami.
PVB fólie sa používajú predovšetkým pri výrobe vrstveného (laminovaného) skla pre zlepšenie jeho kvality, predovšetkým pevnostných a bezpečnostných parametrov (napr. v prípade rozbitia skla zostanú držať jeho jednotlivé kusy pohromade a nespôsobia tak žiadne zranenia). Konečný produkt sa používa ako v automobilovom (výroba čelných skiel), tak v stavebnom priemysle (fasády obchodných či kancelárskych centier, sklenené schodisko, dverové výplne atď).


Využitie výrobkov Butacite ® G prináša bezpečné a energeticky úsporné riešenia, svojou kvalitou identické s vrstvenými sklami vyrábanými z originálneho PVB.

 

 

 

 

Fotografie

Kategórie, v ktorých je firma umiestnená (7)

Publikované aktuality (2)

Prezentujte aj Vy Vašu firmu!

Pridajte Vašu firmu do Katalógu firiem pre plasty a gumu v ČR a SR. Vašu firmu uvidí viac ako 35 000 reálnych užívateľov za mesiac.

+ Pridať firmu
 

Najnovšie inzeráty

Najbližšie výstavy

Pridajte Vašu firmu

Pridajte vašu firmu do katalógu pre plasty a gumu v ČR a SR. Vašu firmu uvidí viac ako 35 000 reálnych užívateľov za mesiac

+ Pridať firmu