Schoeller Allibert Czech Republic s.r.o.

Na Rovince 879, 720 00 Ostrava    Zobraziť na mape

IČO: 60321369
IČ DPH: CZ60321369

Slovenská pobočka
Schoeller Allibert s.r.o.    Zobraziť na mape
Kominárska 2,4
Bratislava 831 04
telefón: +421 2 555 65940
e-mail:
web: www.schoellerallibert.sk

Popis firmy

Schoeller Allibert Czech Republic s.r.o. zaujíma vedúce postavenie na celosvetovom trhu v oblasti plastových obalových systémov pre manipuláciu s materiálmi.

Ponúkame veľmi široký sortiment plastových produktov pre manipuláciu s materiálmi vrátane veľkých skladacích kontajnerov, kontajnerov pre prepravu veľkých objemov (IBC), veľkých kontajnerov, paliet, prepraviek a roštov na fľaše, vratných plastových prepraviek a vedier certifikovaných UN. Okrem radu riešení, ktoré zaujímajú na trhu popredné miesto, sme schopní ponúknuť tiež systémy riešené na mieru na základe vašich konkrétnych požiadaviek.

www.schoellerallibert.sk

Certifikáty

ISO 14001, ISO 22000, ISO 9001

Sortiment/ Služby

  • Štandardný sortiment

Stohovateľné zasúvateľné prepravky - chránia výrobok počas vychystania, montáže, spracovania, skladovania a distribúcie.

Stohovateľné prepravky - Tieto prepravky vyrobené injekčným vstrekovaním z polyetylénu, ktorý je schválený pre priamy styk s potravinami, sú ideálne pre skladovanie a dopravu potravinárskych výrobkov.

Zasúvateľné prepravky - Vratné plastové skladacie prepravky značnou mierou nahradili jednorazové baliace systémy

Skladacie malé prepravky - bohaté skúsenosti vo vývoji skladacích malých plastových prepraviek pre použitie v rôznych priemyselných odvetviach a tiež vyvinula špecifické zákaznícke riešenia pre významných pool-operátorov

Skladacie paletové kontajnery - majú pevnosť potrebnú na splnenie požiadaviek ktoréhokoľvek prepravného reťazca a umožňujúcu ľahkú dosiahnuteľnosť pre konečných užívateľov

Pevné paletové kontajnery - Nákladová jednotka obsahuje ako kontajner tak aj paletu. / Big Box, Big Box príslušenstvo /

Palety - sú základom jednotného spôsobu ukladania materiálov www.plastove-palety.cz

Vozíky - zjednodušujú bezpečné a ľahké premiestňovanie na seba uložených prepraviek

Regálové prepravky & skladové otvorené prepravky

Podlahové rošty

Produkty z vodivého materiálu

  • Špecializované produkty

Prepravné obaly pre nápojový priemysel - V porovnaní s tradičnými riešeniami prepravy naše inovatívne produkty Keykeg® (lacný jednorazový KEG sud) a Bottle Carrier™ (nosič tvoriaci multipack) prispievajú k zníženiu spotreby materiálu, energií a distribučných nákladov.Pre prepravu väčších objemov tekutín, ako sú koncentráty, sirupy alebo iné suroviny môžete použiť skladací IBC kontajner „Combo“ alebo Bottleguard™, ktorý je ideálny pre 19 litrové barely s vodou.

IBC - Kontajner pre prepravu veľkých objemov

Nápojové prepravky

Pool kontajnery

Poštové kontajnery

Vedrá

  • Zákaznícke riešenie - riešenia podľa požiadaviek zákazníkov 

Dôležitým poslaním firmy Schoeller Arca Systems je udržiavanie zákazníkov v čele ich individuálnych trhov, a to poskytovaním inovačných výrobkov a služieb a určovaním štandardov v priemysle.

Poľnohospodárstvo

Automobilový priemysel

Nápojový priemysel

Spracovanie potravín

Maloobchod

Fotografie

Kategórie, v ktorých je firma umiestnená (21)

Publikováné články (25)

Publikované aktuality (7)

Prezentujte aj Vy Vašu firmu!

Pridajte Vašu firmu do Katalógu firiem pre plasty a gumu v ČR a SR. Vašu firmu uvidí viac ako 35 000 reálnych užívateľov za mesiac.

+ Pridať firmu
 

Najnovšie inzeráty

Najbližšie výstavy

Pridajte Vašu firmu

Pridajte vašu firmu do katalógu pre plasty a gumu v ČR a SR. Vašu firmu uvidí viac ako 35 000 reálnych užívateľov za mesiac

+ Pridať firmu