MARTING, s.r.o.

ul. Nejedlého 11/383, 638 00 Brno    Zobraziť na mape

telefón:+420 548213964-6

IČO: 60747960
DIČ: CZ60747960

Provozovna (výroba – odbyt)    Zobraziť na mape
ul. Filipinského 59
Brno (Židenice) 615 00

Popis firmy

Spoločnosť MARTING, s.r.o.  je výrobcom a dodávateľom periférnych zariadení, zariadení pre mechanizáciu, automatizáciu a kontrolu kvality pre plastikárske prevádzky. Máme mnohoročné skúsenosti s konštrukciou a výrobou zariadení pre lisovne plastov ai. prevádzky, trvalo rozširujeme sortiment výrobkov a aplikácií. Konštrukcia a modelovanie v 3D (Solid Edge) nám umožňuje ponúknuť zákaznícke konštrukčné riešenie a vizualizáciu aj zložitých automatizovaných systémov. Máme vlastný výrobný systém, naše výrobky majú certifikáciu "CE".

Sortiment/ Služby

Prehľad produktov »


Pásové dopravníky, šnekové separátory vtokov, bezpečnostné ohradenia a klietky, remeňové a reťazové dopravníky, valčekové dopravníky, chladiace dopravníky, zdvíhacie a otočné zariadenia, kontrolné zariadenia, zásobníky a iné periférne zariadenia, automatizované zariadenia a linky, modulárne dopravníky, polohovacie pracovné plošiny.

1. Doprava výrobkov, obalov, hotovej produkcie, odpadov ai:
Sem patria všetky typy pásových, valčekových, modulárnych, remeňových a reťazových dopravníkov. Doprava výliskov, obalových materiálov, vtokov, kartónov, odpadov. Všetky tieto dopravníky sa vyrábajú podľa konkrétnych požiadaviek klienta.

2. Separácia vtokov
Naše šnekové separátory vtokov sú vysoko účinné a vo veľkom rozsahu nastaviteľné, používajú sa pre rôzne nasadenie a priestorové usporiadanie. Možnosť výmeny závitovkových valcov, prevedenie podľa potrieb klienta.


3. Bezpečnostné ohradenie a klietky
Bezpečnostné hradenia a klietky sú často používané pri nasadení manipulátorov a robotov, popr. polohovacích zariadení. Vyrábajú sa podľa priestorového usporiadania, rôzne prevedenia okien a dverí (pántové či posuvné) ai.


4. Chladenie a sušenie výrobkov
Pre zvýšenie efektivity a kvality výroby sú niekedy využívané tieto zariadenia na chladenie výrobkov vzduchom, vodným kúpeľom, popr. chladenie objemných vtokov a odpadov pred ich drvením (nezanášajú sa nože mlynov)


5. Kontrola, triedenie a polohovanie
Pre kontrolu kvality finálnych výrobkov, polotovarov, popr. kontrolu množstva, hmotnosti a rozmeru je možné používať rôzne metódy a zariadenia. Vhodné zariadenie a metóda kontroly môže plne nahradiť operátormi a šetriť tak značne finančné prostriedky. Bežnou súčasťou kontroly sú aj triediče, ktoré môžu pracovať aj samostatne. Najčastejšie sú používané: presné (aj dynamické) váženie, rôzne snímače (kontrola tvaru, popr. prítomnosti ďalších komponentov), kamerové snímače. K uvedeným zariadeniam možno podľa potreby dodať presné polohovacie zariadenia, ktoré môžu pracovať aj samostatne.


6. Zásobníky výrobkov, prepraviek ...
Podľa požiadaviek výroby a skladovania možno dodať paralelný, poschodové, karuselové, reťazové ai. zásobníky, ktoré pracujú buď v poloatutomatickom či plne automatickom režime.


7. Automatizované linky
Výrobné, montážne, zásobníkové, dopravníkové, triediace ai. linky dodávame kompletné, vrátane návrhu a riadenia


8. Detektory kovov
Detektory kovov sa v plastikárskom priemysle používajú predovšetkým u drvičov plastových odpadov. Naša firma vyrába kontrolu pomocou snímačov (lacnejšia verzia) ako aj tunelov (drahšie verzie).


9. Polohovacie pracovné plošiny

Pracovné polohovacie plošiny sú určené pre korekciu pracovnej výšky k strojom u ktorých nie je možné meniť pracovnú výšku. Sú vhodné najmä pre prácu v stoji. Vzhľadom k jednoduchému ručnému ovládaniu sú bezpečné v používaní a nevyžadujú osobitnú dohľad a revízie.

10. Špeciálne zariadenia
Naša firma navrhuje a vyrába ďalšie mechanizované a automatizované zariadenia, napr. presné polohovanie výrobkov, automatické zakladanie, presné dávkovanie a plnenie prepraviek a kartónov, automatické váženie, popisovanie výrobkov, potlač etikiet ai.

Fotografie

Kategórie, v ktorých je firma umiestnená (25)

Publikováné články (5)

Prezentujte aj Vy Vašu firmu!

Pridajte Vašu firmu do Katalógu firiem pre plasty a gumu v ČR a SR. Vašu firmu uvidí viac ako 35 000 reálnych užívateľov za mesiac.

+ Pridať firmu
 

Najnovšie inzeráty

Najbližšie výstavy

Pridajte Vašu firmu

Pridajte vašu firmu do katalógu pre plasty a gumu v ČR a SR. Vašu firmu uvidí viac ako 35 000 reálnych užívateľov za mesiac

+ Pridať firmu