KONEL s.r.o.

Popis firmy

Sme na českom trhu od roku 1993 a máme najväčšie skúsenosti v aplikáciách programovateľných automatov a frekvenčných meničov v oblasti priemyselnej automatizácie, riadenia výrobných strojov a zariadení vo všetkých priemyselných odvetviach.

Sortiment/ Služby

Realizácie:
 - Automatické dávkovanie tekutých a sypkých médií, pneumatickej dopravy piesku,


- Automatické riadenie chladiacich okruhov,

- Riadenie dopravníkov, lisov, čerpadiel, - aplikácie snímačov,

- Vybavenie stroja všetkými bezpečnostnými prvkami (ponúkame ako jedni z mála kompletný sortiment výrobkov týkajúcich  sa tejto problematiky),

 

- Vizualizácia na PC (umožňuje prehľadné a ucelené monitorovanie a archivovanie celého procesu)

 

- Aplikácie snímačov


- Riadenie a automatizácia aj do prostredia Ex

 
Referencie:


Gumárni Zubří a.s. - Rekonštrukcia lisovne - riadiaci systém riadi celý chod technologického procesu etážových  lisov, stráženie tlaku lisovania a tri teploty v troch etážach lisu. Programové vybavenie umožňuje sledovanie celej lisovne na užívateľskom PC v kancelárii pracovníka zodpovedného za chod lisovne. Pre bezpečnosť prevádzky je použité dvojručné ovládanie.

Gumárni Zubří a.s. - Lis Desmo - riadiacim systémom je ovládaný celý technologický proces lisu.

 

Jiří David - rekonštrukcia lisovne - riadenie vulkanizačných lisov, vizualizácie.

 

TON a.s. - Riadenie lisov - riadenie technológie lisov na tvarovanie dreva, stráženie teploty a tlaku jednotlivých lisov.

 

KALINA industries s.r.o. - Riadenie lisu - riadenie technológie lisu na vyrážanie tesnení, riadenie posunu materiálu a regulácie otáčok zotrvačníka frekvenčným meničom, stráženie konca pásu, nežiadúce prehnutie, zaseknutie materiálu v raznici snímača, bezpečnosť zabezpečená systémom PREVENT dvojručným ovládaním, uzatvorením výrobného priestoru.

 

MALPRO, spol. s r.o. - Rekonštrukcia tvarovacej linky - riadenie linky na tvarovanie káblových žľabov

 

SPO spol. s r.o. - Vstrekolisy voskových modelov - riadenie stroja, regulácia teploty, archivácia porúch, diagnostika. Automat môže byť napojený do podnikovej siete.

 

Plastor spol. s r.o. - Vstrekolisy - aplikácia frekvenčného meniča pre miešanie zmesí - závislosť otáčok na množstvo zmesi.

 

VEFA spol. s r.o. - Vytláčacie  lisy - regulácia teploty slimáka, riadenie krájanie líšt, riadenie dierovačky.

 

DŘEVOPODNIK Hausner s.r.o. - Riadenie lisu - lis na lepenie dosiek z masívu, nová hydraulika.

 

INVOS, s.r.o. - Stroj na lisovanie tašiek a vriec - programovateľný automat reguluje teplotu, riadi funkcie stroja ako napr vyfukovanie fólie a rezanie fólie.

 

Zálesí, s.r.o. - Stroj na výrobu túb - riadenie stroja programovateľným automatom, regulácia teploty, archivácia porúch, diagnostika, riadenie etiketovacieho stroja , dopravníkov.

Kategórie, v ktorých je firma umiestnená (8)

Publikováné články (1)

Prezentujte aj Vy Vašu firmu!

Pridajte Vašu firmu do Katalógu firiem pre plasty a gumu v ČR a SR. Vašu firmu uvidí viac ako 35 000 reálnych užívateľov za mesiac.

+ Pridať firmu
 

Najnovšie inzeráty

Pridajte Vašu firmu

Pridajte vašu firmu do katalógu pre plasty a gumu v ČR a SR. Vašu firmu uvidí viac ako 35 000 reálnych užívateľov za mesiac

+ Pridať firmu