Interplastics s.r.o.

Gorkého 10, 811 01 Bratislava    Zobraziť na mape

telefón:+421 42 46 35 575

IČO: 35950196
DIČ: 2022056146
IČ DPH: SK2022056146, CZ683386679, RO35957354, DE249002284

Kancelária:
Interplastics s.r.o.    Zobraziť na mape
Námestie slobody 1618
Púchov 020 01

Popis firmy

Spoločnosť Interplastics s.r.o. bola založená v roku 2005 za účelom distribúcie plastových granulátov z alternatívnych zdrojov. Naše skúsenosti s plastmi však siahajú až do roku 1995 a aj preto fungujeme ako spoľahlivý partner mnohých väčších, stredných ale aj menších spoločností nielen na Slovenskom a Českom trhu.


V súčasnosti distribuujeme na európske trhy približne 15.000 ton materiálu ročne, pričom sa špecializujeme hlavne na dodávky natur NEAR TO PRIME materiál (LDPE, LLDPE (C4,C6,C8, mLL, VLDPE), HDPE, EVA a PP ). Dodávame aj PRIMÁRne materiály LDPE, LLDPE, HDPE, PP a PVC.


Sme výhradným distribútorom niekoľkých výrobcov na slovenskom, českom a rumunskom trhu. 


Dodávky materiálov vieme zabezpečiť s paritou CPT zákazník (zabezpečíme vozidlo) buď priamo od výrobcu, alebo z našich skladov v Nemecku (Kolín nad Rýnom, Grosslehna), Českej republike (Praha), na Slovensku (Senec, Bratislava) a v Rumunsku (Bukurešť). Naši zákazníci si môžu, v prípade záujmu materiál vyzdvihnúť v niektorom z našich skladov aj s paritou FCA (vlastné vozidlo).


Náš špecializovaný tím je Vám k dispozícii nielen pri vybavovaní Vašej objednávky, nakládky, vykládky alebo prepravy materiálu, ale môžete sa na nás obrátiť aj s technickými otázkami týkajúcimi sa či už near to prime a prime granulátov, ale aj masterbatchov, aditív a iných typov materiálov, ktoré naša spoločnosť distribuuje.


Máme stálych zákazníkov v Nemecku, Holandsku, Veľkej Británii, Českej republike, Poľsku, Maďarsku, Rumunsku, Bulharsku, Litve, Taliansku, Chorvátsku, Slovinsku, Srbsku, Bosne a Hercegovine a samozrejme na Slovensku. Naše portfólio zákazníkov sa vďaka širokému spektru ponúkaných materiálov a našich služieb neustále rozširuje.

Sortiment/ Služby

Od roku 2013 je naša spoločnosť distribútorom poprednej svetovej spoločnosti A.SCHULMAN exkluzívne pre slovenský trh a najnovšie dodávame aj na český a rumunský trh. Predmetná spoločnosť patrí medzi najväčších svetových výrobcov aditív a masterbatchov, vyrába biele, čierne a farebné masterbatche, aditíva, UV stabilizátory, UV bariéry, antioxidanty, antistatiká, retardanty horenia, procesné a čistiace činidlá a mnoho iných typov aditív.

 

Zároveň sme výhradným distribútorom indickej spoločnosti OMEGA PLASTO Compounds na slovenskom a českom trhu, vyrábajúcej compoundy s obchodným názvom Polycom (použitie pri spracovaní PE, PP, EVA) a Polycom-P (použitie pri spracovaní PVC). Polycom je modifikátor, tzv. procesné činidlo vo forme granúl. Polycom-P je procesné činidlo vo forme prášku vhodné pre PVC receptúry.

 

V roku 2014 sme nadviazali spoluprácu s portugalskou spoločnosťou CABOPOL a stali sme sa tak exkluzívnym distribútorom pre slovenský, český a rumunský trh. CABOPOL je svetovým výrobcom compoundov (TPE-S, PVC, PE a PP halogen free)  zameraných na oblasť baliacich materiálov ale aj automobilový, medicínsky, obuvnícky, káblový a stavebný priemysel.

 

Naša činnosť sa rozšírila v roku 2014 aj o predaj materiálov spoločnosti VERSALIS najmä na slovenský trh. Ide o materiály ako napr. LDPE Riblene, LLDPE Flexirene a iné.

 

Najnovšie (rok 2015) sme sa stali exkluzívnym zástupcom spoločnosti LIFELINE TECHNOLOGIES na slovenskom, českom, rakúskom, maďarskom, bulharskom a rumunskom trhu. Táto spoločnosť je výrobcom aditív ako napr: antimikrobiálne a fungicídne aditívum, aditívum na dlhšiu čerstvosť potravín, repelenty na ochranu pred hmyzom a cicavcami, na ochranu kovu, proti kondenzácií pri balení potravín atď.

 

Spoločnosť Interplastics s.r.o. nadviazala od augusta 2017 novú spoluprácu s talianskou spoločnosťou TECNOPOL (www.tecnopol.com). 

 

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať.

 

Tešíme sa na vzájomnú spoluprácu.

Tím Interplastics s.r.o.

Fotografie

Kategórie, v ktorých je firma umiestnená (16)

Publikováné články (3)

Publikované aktuality (5)

Prezentujte aj Vy Vašu firmu!

Pridajte Vašu firmu do Katalógu firiem pre plasty a gumu v ČR a SR. Vašu firmu uvidí viac ako 35 000 reálnych užívateľov za mesiac.

+ Pridať firmu
 

Najnovšie inzeráty

Najbližšie výstavy

Pridajte Vašu firmu

Pridajte vašu firmu do katalógu pre plasty a gumu v ČR a SR. Vašu firmu uvidí viac ako 35 000 reálnych užívateľov za mesiac

+ Pridať firmu