BITO - Skladovacia technika s.r.o.

Sládkovičova 757/38A, 957 01 Bánovce nad Bebravou    Zobraziť na mape

telefón:+421 38 760 00 86

IČO: 36761508
DIČ: 2022356688
IČ DPH: SK2022356688

Pobočka Česká republika :
BITO skladovací technika CZ s.r.o.    Zobraziť na mape
Sezemická 2757/2
Horní Pocernice, Praha 9, 193 00
telefón: +420 281 924 193
fax: +420 281 924 193
e-mail:
web: www.bito.cz
Regálové systémy BITO:    
web: www.mojregal.sk

Popis firmy

BITO je stredne veľký podnik s viac ako 720 zamestnancami, špecializujúci sa na oblasť skladovacích zariadení a výbavu logistických a komisionárskych centier. V nemeckých mestách Meisenheim a Lauterecken vyrába BITO na prevádzkovej ploche viac ako 140.000 m2 na zákazníka orientovaný a inovatívny program najvyššej kvality.

Výrobková oblasť „BITO – Lagerprofi" zahŕňa statické a dynamické regálové systémy, plošiny a viacposchodové regálové zariadenia a široké príslušenstvo skladov. Druhú veľkú skupinu tvoria plastové prepravky pre všetky druhy použitia.

„BITO - Skladovacia technika s.r.o." je nielen výrobca, ale predovšetkým aj partner pre plánovanie, projektové riešenia veľkých spoločných projektov zahŕňajúcich viaceré jednotlivé typy skladovej techniky kombinované s manipulačnou a riadiacou technikou umožňujúcou plnú automatizáciu skladu.

„Dokonalosť ako vášeň“ – to je firemná filozofia BITO. Túto filozofiu cítite v každom výrobku a každej službe firmy BITO. Nehrá rolu, či si u nás objednáte regál alebo prepravku alebo plánujete veľký komisionovací sklad: vždy môžete počítať s najvyššou kvalitou a inovačnými riešeniami.

Sortiment/ Služby

Portfólio služieb:

BITO regálové systémy – široké využitie, flexibilné kombinovanie
Produktová paleta umožňuje vybrať zákazníkovi najvhodnejší regál a tým získať optimálne riešenie: skrutkové a bezskrutkové, archívne a policové regály, stredne veľké regály pre väčšie tovary s rôznymi hĺbkami, široko rozponové stredne veľké regály pre stredné a veľké zaťaženia, veľké paletové regály pre rôzne typy paliet, ramenové regály pre dĺžkovo nadrozmerné tovary, regály pre káblové bubny, vysoko produktívne dynamické regály pre plastové prepravky a celé palety, automatické regálové zariadenia ovládané počítačovým systémom a s nasadením automatickej výťahovej a zakladacej techniky.

 

Dynamické regály BITO – efektívne skladovanie a komisia

Všetky BITO regálové zariadenia sú kompatibilné a napojiteľné na modernú dopravníkovú techniku a počítačom riadený skladový manažment.
Na základe individuálnej požiadavky zákazníka sú vyhotovené dynamické regály, umožňujúce výrazné zvýšenie produktivity v sklade. Srdcom a zdrojom pohybu dynamických regálových systémov sú BITO valčekové lišty, rolovacie dráhy. Ich vývoju, technológii výroby sú kladené najvyššie požiadavky na kvalitu, dlhú životnosť a excelentný chod.

BITO poskytuje nadštandardnú garanciu životnosti a funkčnosti všetkých svojich dynamických modulov. BITO myslí aj na zákazníkov, ktorí už majú zakúpené statické regály a ktorí sú nútení zefektívniť sklad použitím dynamických systémov. Pre tento účel ponúka BITO tuningový paket, na ktorý sa dajú následne montovať valčekové dráhy a rámy. V tomto prípade sa zušľachtí existujúce regálové zariadenie a ušetrí sa na úplne novej investícii. V spojení dynamických regálových systémov s dopravníkovou technikou môže vzniknúť ucelený systém viacerých komisionárskych zón, príjmu tovaru, výroby, balenia a expedície tovaru.

Prepravky  a boxy – prepravkové systémy – rozsiahle a všestranné pre každé použitie
Rozsiahly výrobný program plastových prepraviek ponúka prepravky a boxy pre každé použitie: od komisionárskych prepraviek cez rozsiahlu radu stohovateľných prepraviek v euro rozmeroch, cez úspešnú sériu viacúčelových kónických prepraviek až po špeciálne tablá použiteľné v automatizovaných skladoch.

V závode Lauterecken vyrába BITO skladové, dopravné a komisionárske prepravky pre použitie vo všetkých priemyselných odvetviach.

Rozsiahlym programom plastových prepraviek a boxov spĺňa BITO všetky požiadavky na prepravky v súčasnej logistike. Okrem štandardného sortimentu vie BITO vďaka svojmu tímu vývojových inžinierov a konštruktérov reagovať aj na individuálne požiadavky zákazníkov.

 

Výrobný program -  prehľad

Regály a regálové systémy

 • Policové regály/archivačné regály
 • Paletové a konzolové regály  
 • Viacposchodové regálové zariadenia   
 • Pojazdné regálové zariadenia

 

Komisionárske systémy

 • Dynamické valčekové regály na prepravky  
 • Dynamické paletové regály
 • Automatizované regálové zariadenia so zakladaním

 

Boxy a prepravky

 • Stohovateľné prepravky
 • Priehľadné a regálové boxy    
 • Viacúčelové kónické prepravky 
 • Skladacie a sklápacie prepravky   
 • Paletové kontajnery 
 • Tablá

Príslušenstvo a doplnkový program

 • Skladovacie systémy pre ochranu životného prostredia
 • Bezpečnostné príslušenstvo a nosiče značenia
 • Manipulačná technika, vozíky a pojazdné stoly, Pracovné stoly a výbava dielní 
 • Skriňový program, šatníky, archivačné skrine 

Fotografie

Kategórie, v ktorých je firma umiestnená (10)

Publikováné články (6)

Publikované aktuality (5)

Prezentujte aj Vy Vašu firmu!

Pridajte Vašu firmu do Katalógu firiem pre plasty a gumu v ČR a SR. Vašu firmu uvidí viac ako 35 000 reálnych užívateľov za mesiac.

+ Pridať firmu
 

Najnovšie inzeráty

Najbližšie výstavy

Pridajte Vašu firmu

Pridajte vašu firmu do katalógu pre plasty a gumu v ČR a SR. Vašu firmu uvidí viac ako 35 000 reálnych užívateľov za mesiac

+ Pridať firmu