Fragokov – export, v.d.

Budovateľská 67, 080 01 Prešov    Zobraziť na mape

telefón:+421 51 7462 365

IČO: 36476714
IČ DPH: SK2020014161

Popis firmy

História dnešnej značky Fragokov začala v roku 1949 kedy bolo založené Východoslovenské autodružstvo v Prešove. Firma Fragokov – export, výrobné družstvo má v súčasnosti tri výrobné strediská:

Stredisko Nástrojáreň sa zaoberá vývojom a výrobou vstrekovacích foriem pre termoplasty a gumu, výrobou nástrojov pre plošné a objemové tvárnenie. Maximálna hmotnosť foriem a nástrojov je 5 000 kg.

Stredisko Lisovňa plastov sa zaoberá výrobou plastových výliskov do hmotnosti 2,1 kg. Výlisky sú vyrábané pre automobilový a spotrebný priemysel. Vyrábame presné, technické výrobky. Realizujeme aj jednoduché montáže plastových komponentov do požadovaných zostáv.
Výroba je realizovaná na vstrekolisoch s uzatváracími silami od 63 do 670 ton. 

Stredisko Hydraulika sa zaoberá výrobou brzdových a spojkových valcov a hydraulických systémov pre traktory, osobné a nákladné automobily, vysokozdvižné vozíky atď. Takisto ponúkame výrobu/montáž presných dielov podľa dokumentácie zákazníka.

Vo všetkých oblastiach disponujeme vlastnými kanceláriami konštrukcie a vývoja, kde zabezpečujeme vývoj a konštrukciu hydraulických prvkov, riešenie foriem, strihacích, ohýbacích, tvárniacich nástrojov, vrátane optimalizácie tvarov výliskov CAD systémami UNIGRAPHICS, SolidEdge a Autocad.

Certifikáty

ISO 14001, ISO 9001

Sortiment/ Služby

Kvalita: certifikáty ISO a VDA


- Formy pre injekčné vstrekovanie plastov
- Lisovacie náradie pre plošné a objemové tvárnenie, presné strihanie
- Prípravky, kalibre a meradlá
- Opravy nástrojov a náradia

Maximálne rozmery náradia: 850 x 1.400 mm
Maximálna hmotnosť náradia: 5.000 kg

Fotografie

Kategórie, v ktorých je firma umiestnená (20)

Prezentujte aj Vy Vašu firmu!

Pridajte Vašu firmu do Katalógu firiem pre plasty a gumu v ČR a SR. Vašu firmu uvidí viac ako 35 000 reálnych užívateľov za mesiac.

+ Pridať firmu
 

Najnovšie inzeráty

Najbližšie výstavy

Pridajte Vašu firmu

Pridajte vašu firmu do katalógu pre plasty a gumu v ČR a SR. Vašu firmu uvidí viac ako 35 000 reálnych užívateľov za mesiac

+ Pridať firmu