Esox-plast s.r.o.

Uhorská Ves, 03203 Liptovský Ján    Zobraziť na mape

telefón:+421 44 52 07 178

IČO: 36381012
DIČ: 2020126372
IČ DPH: SK2020126372

Popis firmy

Vstrekovanie plastov a optimalizovaná výroba foriem

ESOX-PLAST, spol. s.r.o., pôsobí na trhu od roku  1994. Disponuje moderným strojným vybavením a vysokokvalitným ľudským kapitálom. Kvalita všetkých vývojových a výrobných procesov je garantovaná certifikátom kvality podľa ISO 9001:2000. Hlavným výrobným  programom je dizajn a výroba lisovacích foriem a nástrojov pre technické výlisky a ich sériové lisovanie.

Formy vyrábané v našej spoločnosti môžu dosahovať max. rozmery  1000x750x700 mm a hmotnosť 5000 kg. Vo vlastnej lisovni realizujeme lisovanie sériovej produkcie plastických výliskov na lisoch s uzatváracou silou 250-6000 kN.

Certifikáty

ISO / TS 16949, ISO 9001

Sortiment/ Služby

Nástrojáreň: Spoločnosť vyrába svoje produkty na strojných zariadenia renomovaných výrobcov napr.: HERMLE, ANGIE-CHARMILLES, JUNG, PINNACLE.
Montáž našich výrobkov vykonávajú skúsení pracovníci, ktorí sa venujú všetkým detailom tak aby výsledný výlisok zodpovedal všetkým definovaným kvalitatívnym požiadavkám.

Lisovňa: Naše plastické výlisky vyrábame na hydraulických lisoch BATTENFELD  a plne elektrických vstrekovacích  lisoch MITSUBISHI. Tieto zariadenia spolu s aplikáciou procesného riadenia výroby a riadenia kvality sú zárukou spokojnosti našich zákazníkov. Našim hlavným trhovým  segmentom sú technické výlisky pre automobilový a elektrotechnický  priemysel.

DESIGN 
V oddelení konštrukcie používame  3D a CAD systémy  UNIGRAPHICS  NX  a SOLID EDGE. Optimálne navrhovanie foriem umožňuje simulácia vstrekovania CADMOULD.
Využívanie týchto prostriedkov nám umožňuje minimalizovať množstvo skúšok nami vyrábaných foriem, ako aj pružne reagovať na možné požiadavky modifikácie od našich zákazníkov.

KVALITA  
Oddelenie kvality disponuje modernými meracími  CNC 3D zariadeniami od firiem WENZEL a WERTH. Toto oddelenie v spolupráci s lisovňou zabezpečuje aj testovanie a oživenie nami vyrobených foriem na vstrekovacích strojoch. Tiež zabezpečuje monitoring kritických rozmerov výliskov počas výroby a ich štatistické vyhodnotenie .

Fotografie

Kategórie, v ktorých je firma umiestnená (12)

Publikované aktuality (2)

Prezentujte aj Vy Vašu firmu!

Pridajte Vašu firmu do Katalógu firiem pre plasty a gumu v ČR a SR. Vašu firmu uvidí viac ako 35 000 reálnych užívateľov za mesiac.

+ Pridať firmu
 

Najnovšie inzeráty

Najbližšie výstavy

Pridajte Vašu firmu

Pridajte vašu firmu do katalógu pre plasty a gumu v ČR a SR. Vašu firmu uvidí viac ako 35 000 reálnych užívateľov za mesiac

+ Pridať firmu