PlasticPortal.eu - denne aktualizovaný portál pre plasty a gumu

Aktuality
Plastpol, s.r.o. má nový e-shop

27.07.2017 | Firma Plastpol, s.r.o., zaoberajúca sa obrábaním plastov, nedávno spustila svoj nový e-shop.

Zoznámte sa s novou dutinovou doskou SIMONA® s krížovým rebrovaním

24.07.2017 | Výskum a vývoj spoločnosti SIMONA® aj ďalej zlepšuje efektivitu využitia materiálov a stabilitu dutinových dosiek. Výsledkom nových technických zmien je dutinová doska s krížovým rebrovaním s celkovou tenšou hrúbkou steny.

Zmena na pozícii riaditeľa Plastikárskeho klastra

21.07.2017 | Pri príležitosti Valného zhromaždenia plastikárskeho klastra č. 32, ktoré prebehlo 27.6.2017, došlo k zmene na pozícii riaditeľa klastra.

Všetko najlepšie, Fakuma!

20.07.2017 | Fakuma, medzinárodný veľtrh pre spracovateľov plastov, oslavuje v tomto roku svoje 25. výročie.

Ochranné relé pre optimálny výkon bez kompromisov

18.07.2017 | Potrebujete sa vyvarovať škodám spôsobenými poruchami v elektrickej rozvodnej sieti a tak si zabezpečiť, aby stroje robilo to, na čo sú určené?

 
Plastikársky slovník
Portál ZÁKONY A NORMY
Portál ZÁKONY A NORMY
Aktuálne v legislatíve
Obsah PAH v predmetoch a v hračkách

03.07.2017 | Na webovej stránke ECHA je nová výzva na predkladanie pripomienok a dôkazov týkajúce sa obsahu PAH uvedeného v položke 50 prílohy XVII nariadenia REAC ...

Nová vydaná změna nařízení č. 10/2011 (nařízení PIM) o materiálech a předmětech z plastů určených pro styk s potravinami

31.05.2017 | Nařízení Komise č. (EU)2017/752 mění a opravuje nařízení PIM o materiálech a předmětech z plastů určených pro styk s potravinami:

Verejná konzultácia o pravidlách zodpovednosti výrobcu za škodu spôsobenú chybou výrobku

10.04.2017 | Európska Komisia začala na svojich webových stránkach verejnú konzultáciu o pravidlách zodpovednosti výrobcu za škodu spôsobenú chybou výrobku.

Zdravotnícke pomôcky - Systémy manažérstva kvality

07.12.2016 | Norma pre Zdravotnícke pomôcky - Systémy manažérstva kvality - Požiadavky na splnenie predpisov, z decembra 2016.

Připravuje se novela zákona č. 477/2001 Sb. o obalech

29.11.2016 | Připravovaná novela zákona č. 477/2001 Sb. o obalech se týká se povinného zpoplatnění pouze lehkých plastových odnosných tašek s tloušťkou stěny do 50 ...

 
Newsletter
CAPTCHA Image
 
Úvod > Aktuálne články > Výrobky z recyklovaných plastov od firmy Transform Recykling, a.s.
Výrobky z recyklovaných plastov od firmy Transform Recykling, a.s.
 
 
Výrobky  z recyklovaných plastov od firmy Transform Recykling, a.s.

Výrobky z recyklovaných plastov od firmy Transform Recykling, a.s.

Činnosť spoločnosti TRANSFORM RECYKLING, a.s. je v celom svojom rozsahu zameraná ekologicky, pretože vracia do surovinového obehu materiály z neobnoviteľných zdrojov. Použitím výrobkov z TRANSFORM RECYKLING, a.s. môžete aj Vy pozitívne ovplyvniť stav nášho životného prostredia.

Zo širokého sormitentu firmy sme vybrali zopár noviniek:

 

Plastové plotové dosky – plotovky

Plastové plotové dosky sú vyrábané v tradičných tvaroch ako masívne profily s príťažlivým vzhľadom. Zafarbenie priamo v hmote má rovnako ako základný materiál TRAPLAST mimoriadnu odolnosť voči poveternostným podmienkam a preto sa aj po rokoch vzhľad profilov zásadne nemení.

Plotové profily  
   

 

Využitie profilov pri výstavbe plotov je po všetkých stránkach veľmi výhodné - nehnijú, nekorodujú,  neabsorbujú vlhkosť, sú farebne stále a preto nevyžadujú  žiadnu údržbu . Profily sa dajú ľahko rezať, vŕtať a ďalej opracovávať podľa potreby, nástrojmi na kov alebo na drevo. Miesta po opracovaní nie je potrebné, vďaka spôsobu zafarbenia, povrchovo upravovať. Pri montáži plotov odporúčame používať nekorodujúce spojovacie prvky.

 

Plotové dosky sú štandardne dodávané v hnedej farbe. Na prianie zákazníka je možné v závislosti od požadovaného množstva zabezpečiť výrobu v sivej farbe, tehlovo červenej, čiernej, prípadne zelenej. Dodacia lehota však v tomto prípade môže presiahnuť aj 3 mesiace.

 

Plastový kompostér

Plastovy_komposterKompostéry z odolného a bezúdržbového materiálu sú užitočným pomocníkom, vďaka ktorému sa zbavíte starostí s odpadom z kuchyne aj záhrady. Kompostéry vytvoria zo zvyškov zeleniny a ovocia a ďalších prírodných odpadov kvalitný plnohodnotný humus, ktorý môžete využiť ako hnojivo. Takto môžete zužitkovať až 30% odpadu v domácnosti. Výborná cirkulácia vzduchu a konštrukcia bez dna zaisti kvalitný kompost.

Plastová zatrávňovacia dlažba

Je vyrobená z TRAPLASTu, ktorý svojimi vlastnosťami určuje jej nesporné prednosti. Tými sú najmä hrúbka (iba 40-60 mm), ktorá minimalizuje pred inštalovaním nutné zemné práce. Hmotnosť je 4 × nižšia ako pri betóne. Znižuje náklady na dopravu, prácnosť, ale aj fyzickú záťaž pri vlastnom kladení. Dlažba nenavlhne, preto v lete neodoberá zeleni potrebnú vlahu a zatrávnené plochy sú naozaj zelené. V zime potom nepremrzne, ani nepraská. Jednoduchá opracovateľnosť umožňuje presne vytvárať aj náročné okrajové tvary, napr. okolo kanalizačných šácht, uzáverov vody, stĺpov verejného osvetlenia a pod..
Dlažba je ideálna pre spevnenie príchodových ciest, dvorov, ale aj parkovísk a odstavných plôch. Dlažba spĺňa príslušnú STN a vďaka svojej pružnosti je ešte pevnejšia ako dlažba betónová. Dlažba Lite - má hrúbku iba 4 cm a je určená len pre zaťaženie osobnými vozidlami.  Jednoducho sa opracúva bežnými nástrojmi na drevo alebo kov.

Plastová zatrávňovacia dlažba  
   

Plastové lavičky

Lavičky z TRAPLASTu™ sú veľmi praktické a odolné voči poveternostným vplyvom. Nemusia sa natierať, nehnijú a veľmi ľahko sa čistia. Ani v zimnom období nie je nutne ich uskladnenie. Svoj atraktívny vzhľad si ponechajú v nezmenenej podobe po dlhé roky.

 

Plastová_lavička  
   

 

Pyramída na jahody

Plastová pyramída na jahodyMáte malé priestory, ale aj tak by ste radi pestovali jahody? Ponúkame Vám veľmi efektívne riešenie. Na ploche 2 x 2 m môžete s úspechom pestovať až 70 rastlín. Montáž je veľmi jednoduchá, podobne aj demontáž. Môžete použiť všetkých 5 poschodí.
Medzi ďalší sortiment sortiment firmy ešte patria aj:  Plastový záhonový chodník a obrubník , Záhradné nášľapné dielce , Ľahký plotový základ , Plastové plotové dosky - plotovky , Plastové profily , Plastové platne , Platňa ryhovaná-terasová , Plastové káblové žľaby , Plastové prepravné palety

Všetky informácie nájdete aj na: www.transform.sk13.6.2012
autor: Ing. Emil Pindroch
 
 
 
 
 
Odporučte článok Vytlačiť článok Späť
 
 

Späť


 
Najnovšia inzercia

Predaj | HDPE drte
28.07.2017

 
 
 

Predaj | Aglomerát
27.07.2017

 
 

Predaj | Odpad - PET
27.07.2017

 
 
 

Predaj | Drť plastová
27.07.2017

 
 

Predaj | Koláče
27.07.2017

 
 

Kúpa | POM natural/white
27.07.2017

 
 

Predaj | PC/ABS
27.07.2017

 
 
 
Výstavy
MALAYSIA-PLAS 2017

27.07.2017 | Formy a lisy pre spracovanie plastov.

SRI LANKA PLAST

03.08.2017 | Medzinárodná plastikárska výstava.

Plastic, Printing & Packaging, Tanzania - PPPEXPO 2017

22.08.2017 | 20. Medzinárodný veľtrh plastov, značenia, balenia.

PU China 2017

29.08.2017 | Popredná výstava pre čínsky trh v oblasti polyuretánov.

China Composites Expo 2017

06.09.2017 | Medzinárodný veľtrh a fórum pre technológie kompozitov a aplikácií.

Drinktec 2017

11.09.2017 | Medzinárodný veľtrh nápojov a technológií

VietnamPlas

13.09.2017 | Veľtrh pre plasty a gumu.

EMO Hannover 2017

18.09.2017 | Popredný svetový veľtrh obrábania kovov.