PlasticPortal.eu - denne aktualizovaný portál pre plasty a gumu.

Aktuality
MEDZINÁRODNÝ STROJÁRSKY VEĽTRH 2012

24.05.2012 | Dňa 22. 5. 2012 o 16.00 hod., bol slávnostne otvorený v pavilóne K – Kongresovej hale 19. ročník Medzinárodného strojárskeho veľtrhu v Nitre, ktorého súčasťou sú výstavy EUROWELDING, CAST-EX, CHEMPLAST, EMA a STAVMECH - LOGITECH.

MAPRO spol. s r.o. na Chinaplas 2012

24.05.2012 | Postrehy zo Šanghaja - Chinaplas 2012

Zlepšujeme oderuvzdornosť plastov - BGS - Váš špecialista na radiačné sieťovanie

23.05.2012 | Plastové výrobky musia dnes spĺňať vyššie požiadavky. Obzvlášť štandardné plasty dosahujú veľmi rýchlo svoje hranice teplotnej odolnosti. Cenovo výhodnou alternatívou k drahým vysoko odolným výkonnostným plastom je radiačné sieťovanie.

PLASTCOM® - certifikovaný dodávateľ

21.05.2012 | Spoločnosť PLASTCOM® úspešne prešla certifikačným auditom spoločnosti TUV Nord a obhájila zavedené systémy kvality ISO 9001:2008 (Systém manažérstva kvality) a ISO/TS 16949:2009 Systém manažérstva kvality s aplikáciou pre automobilový priemysel.

Máte to na skok do Bratislavy alebo do Košíc? Environmentálne vzdelávacie aktivity ktoré organizuje ENVI-PAK

18.05.2012 | Radi sa s vami stretneme 17. mája na Envirofilme v Košiciach a 19. mája vo Vodárenskom múzeu v Bratislave

Odborný seminár z cyklu „Trendy v plastikárskom priemysle“ - pozvánka

17.05.2012 | Slovenský plastikársky klaster (SPK) pozýva na prvý odborný seminár z cyklu „Trendy v plastikárskom priemysle“, ktorý sa uskutoční 13.júna 2012 v hoteli Brezina v Trenčíne. Seminár sprostredkúva zaujímavé odborné témy, ktoré odborníci v oblasti plastikárskeho priemyslu určite využijú v praxi.

 
Úvod > UNIPLAST MH s.r.o.
Profil firmy
 
 

UNIPLAST MH s.r.o.

 V oblasti spracovania termoplastov sa firma Uniplast MH s.r.o. zaoberá hlavne sériovou produkciou výliskov technológiou vstrekovania do lisovacej formy.
     Našim zákazníkom poskytujeme aj odborné poradenstvo v oblasti lisovania plastov, koordinujeme konštrukciu a výrobu nových foriem, ich  testovanie a odovzdanie do výrobného procesu.

    V súčasnosti dodávame technické a hlavne estetické dielce s vysokými nárokmi na vzhľad pre výrobcov bielej techniky, dopravnej techniky, automobilový priemysel, elektrotechnický priemysel a stavebníctvo.
    Spracúvané materiály: ABS, PA66, PA6 GF , PC, POM, PP a pod.Ďalším odvetvím je montáž, kde sa vyrábajú uhlíkové systémy pre elektrotechnický priemysel.


     Naša spoločnosť je významným zamestnávateľom v okrese Vranov nad Topľou, s počtom zamestnancov okolo 150.

 
 
kontaktné údaje
 
 
UNIPLAST MH s.r.o.
 
Herľanská 547
Vranov nad Topľou, 093 03,
telefón: 057 488 00 85
fax : 057 488 00 85
e-mail: uniplastmh@uniplastmh.sk
údaje z registra
 
 
IČO: 36490776
DIČ: 2021814828
IČ DPH: SK2021814828
 
kontaktné osoby
 
 
Miroslav Hrubovský, Konateľ a riaditeľ spoločnosti, 57 4880871, uniplastmh@uniplastmh.sk
 
Ing. Mikuláš Hrubovský, Ekonomický a personálny manažér, 0918 625 688, mhrubovsky@uniplastmh.sk
 
Ján Hrubovský, Manažér kvality a obchodu, 0905 799 209, jhrubovsky@uniplastmh.sk
 
František Rapčo, Manažér výroby, 0905 683 642, rapco@uniplastmh.sk
 
Daniel Durkaj, Projektový manažér, 0918 531 823, durkaj@uniplastmh.sk
 
Ing. Jozef Antolik, Manažér logistiky, 0905754011, jozef.antolik@uniplastmh.sk
 
Marek Saxun, Manažér montáže, 0905 683 657, saxun@uniplastmh.sk
 
 
sortiment
 

Vyrábané produkty

Súčasný výrobný program je zameraný na výrobu rôznych estetických a transparentných výliskov,  dielcov s reflexnou plochou, ďalej presných technických výliskov, estetických výliskov určených na vákuové pokovovanie, automatizované záliskovanie zastrekovanie komponentov a iné.

 

Strojné vybavenie

Lisovňa plastov disponuje dvadsiatimi vstrekolismi - plne elektrické, vysoko presné a spoľahlivé Mitsubishi  s rokom výroby od 2006 a uzatváracou silou 50 až 280 ton.

Dvojkomponentnými vstrekovacími lismi s uzatváracou silou 80 ton.

Všetky vstrekovacie lisy sú štandardne vybavené robotmi a manipulátormi Wittmann a ABB, čo prispieva k zvýšenej efektivite a stabilite výrobných procesov.


Oddelenie kvality disponuje o. i. CNC 3D meradlom, optickým meraním ako aj zariadením na meranie odrazivosti.

 

Oddelenie projektov využíva pri vytváraní cenových ponúk pre vstrekovanie ako aj pri kontzultáciách ohľadne konštrukcie nových foriem  software Solidworks a prehliadač Auto Vue.

 
fotogaléria
 
UNIPLAST MH s.r.o. UNIPLAST MH s.r.o. UNIPLAST MH s.r.o. UNIPLAST MH s.r.o. UNIPLAST MH s.r.o. UNIPLAST MH s.r.o.
 
mapa