PlasticPortal.eu - denne aktualizovaný portál pre plasty a gumu

Aktuality
Hľadáte partnera, ktorý Vaše zadania, projekty či problémy v oblasti priemyselnej automatizácie vyrieši „na kľúč“?

28.04.2017 | Oslovte nás. Účelom Well automation s.r.o. je pomáhať ľuďom, aby stroje a automatizované výrobné linky vyrábali lepšie, bez strát, s vyššou efektivitou a spoľahlivo.

Fatra a.s. ponúka regranuláciu plastových odpadov (PP, PE, PP/PE, EVAC)

26.04.2017 | Spoločnosť Fatra, a.s. - tradičný spracovateľ plastov v Českej republike, rozšírila výrobné možnosti o úpravy interného a externého plastového odpadu na regranulačnej linke.

Mercedes na Autosalóne Bratislava 2017 s európskou výstavnou premiérou

25.04.2017 | Bratislavský Autosalón bude tento rok skutočne výnimočný. Okrem dvoch stredoeurópskych premiér (Mazda CX-5 a Mazda MX-5 RF) ho obohatí aj jedna európska výstavná premiéra, dlho očakávaný model Mercedes Benz triedy S.

Zákazková výroba tesnení na mieru - novinka spoločnosti TOMIRTECH, s.r.o.

24.04.2017 | Počítačom riadený rezací stroj Atom FlashCut predstavuje tú najmodernejšiu a najpresnejšiu technológiu vo výrobe plochých tesnení.

Predaj vstrekolisov v ČR a SR stále rastie

20.04.2017 | V týchto dňoch ukončil PlasticPortal.eu® prieskum predaja vstrekolisov na území Českej a Slovenskej republiky za rok 2016. Do prieskumu bolo tento rok oslovených 24 významných dodávateľov vstrekolisov so žiadosťou o poskytnutie údajov o predajoch. Zastúpenia dvoch oslovených značiek vstrekolisov svoje údaje neposkytli.

 
Plastikársky slovník
Portál ZÁKONY A NORMY
Portál ZÁKONY A NORMY
Aktuálne v legislatíve
Verejná konzultácia o pravidlách zodpovednosti výrobcu za škodu spôsobenú chybou výrobku

10.04.2017 | Európska Komisia začala na svojich webových stránkach verejnú konzultáciu o pravidlách zodpovednosti výrobcu za škodu spôsobenú chybou výrobku.

Zdravotnícke pomôcky - Systémy manažérstva kvality

07.12.2016 | Norma pre Zdravotnícke pomôcky - Systémy manažérstva kvality - Požiadavky na splnenie predpisov, z decembra 2016.

Připravuje se novela zákona č. 477/2001 Sb. o obalech

29.11.2016 | Připravovaná novela zákona č. 477/2001 Sb. o obalech se týká se povinného zpoplatnění pouze lehkých plastových odnosných tašek s tloušťkou stěny do 50 ...

§ 58 zákona o odpadoch je zrušený! Povinnosti voči OZV zostávajú nezmenené!

16.11.2016 | Dňa 25.10.2016 parlament Slovenskej republiky zrušil sporný § 58 zákona o odpadoch, v zmysle ktorého, pôvodca odpadu z obalov pre ktoré nebol výrobcom ...

Harmonizované normy v říjnu 2016

11.11.2016 | V Úředním věstníku EU byly v říjnu 2016 zveřejněny následující názvy a odkazy harmonizovaných norem:

 
Newsletter
CAPTCHA Image
 
Úvod > Aktuálne články > Tlačiareň Willmark oslavuje 15 rokov na trhu
Tlačiareň Willmark oslavuje 15 rokov na trhu
 
 
Tlačiareň Willmark oslavuje 15 rokov na trhu

Tlačiareň Willmark oslavuje 15 rokov na trhu

Veľkoplošná tlačiareň Willmark pôsobí v segmente veľkoformátovej tlače od roku 1999 a postupom času sa vypracovala na pozíciu jednotky v oblasti veľkoformátovej tlače na Slovensku.

Hranice SR však boli pre Willmark pritesné, a tak postupne vstúpil aj na zahraničné trhy okolitých krajín, keď od roku 2007 postupne otvoril pobočky v Maďarsku, v Českej republike a v Rakúsku.

Úspech v európskom meradle

Tlačiareň Willmark má svoje obchodné zastúpenia v Budapešti, Prahe aj Viedni, čím sa táto tlačiareň etablovala ako úspešná medzinárodná spoločnosť. Vo Willmarku vytlačené billboardy, plagáty, bannery (PVC plachty), nálepky, dopravné prostriedky, ale napr. aj roll-upy, promo steny či kartónové stojany tak klienti vídajú nielen v SR, ale produkciu Willmarku možno nájsť aj v uliciach, na veľtrhoch či v nákupných centrách v Budapešti, Viedni, Prahe a iných mestách vzdialených aj stovky km od výrobnej haly Willmark. Rekordérom v tejto oblasti je projekt spred pár rokov, kedy tlačoviny Willmark putovali až do New Yorku.


Významné medzníky

Willmark mal vo svojej histórii viacero míľnikov. Či už to bol rok 2009, kedy Willmark "Zažiaril na doskách" alebo rok 2010, kedy vytvoril nový slovenský rekord v rýchlosti tlače alebo rok 2011 so spustením kampene "Tlačíme pohodu" spojenú s otvorením Centra 3D POS reklamy Willmark alebo postupná kúpa ekologických UV tlačiarní.


Technologický park v tlačiarni Willmark

Willmark pravidelne do svojej výrobnej haly v Bratislave prináša priekopnícke tlačové technológie, ktoré v čase kúpy nemali na Slovensku obdobu. Ide o tlačové stroje, ako napr. Scitex XL Jet (šírka tlače 5m), najrýchlejšie tlačiarne na svete HP Turbo Jet, flatbet UV tlačiareň priamo potláčajúca plasty, plexisklá či lepenky (stroj Durst), najnovšiu UV tlačiareň efi Vutek, mimoriadne kvalitnú tlačiareň Mutoh a mnohé iné. Všetky tieto tlačiarne nám umožňujú ponúkať takmer všetky dostupné tlačové produkty - tak z oblasti vonkajšej reklamy (OOH, outdoor) ako aj z oblasti interiérovej reklamy (indoor, in-store, POS).


Kvalita, kvalita, kvalita

Na čom si Willmark dal naozaj záležať, je kvalita tlače. Ukázalo sa to najmä v období tesne "po kríze", ktorej najviditeľnejším dôsledkom bol neuveriteľný až nezmyselný tlak na ceny. Snaha kúpiť produkt alebo službu lacnejšie je pochopiteľná a legitímna. Problém však nastáva, keď sa popri cene začne prehliadať kvalita. Výrazný tlak na ceny však v konečnom dôsledku spôsobuje jediné: kvôli postupnému znižovaniu cenovej hladiny až na dolnú hranicu zákonite trpí aj kvalita. Veľa tlačiarní preto stavilo na menej kvalitné materiály a technológie. Neoplatí sa však riskovať a skúšať neoverené, až podozrivo lacné produkty.Európske alebo čínske?


Rozdiel medzi kvalitným európskym či americkým materiálom alebo tlačovým strojom od renomovaného výrobcu a nekvalitnou čínskou napodobeninou je okamžite viditeľný a nespochybniteľný. Ak prvotriedne technológie čerpajú z výsledkov dlhoročného výskumu a vývoja, je samozrejmé, že dosahujú kvalitatívne lepšie tlačové výstupy ako neznačkové tlačiarenské stroje kúpené za desatinu ceny. Výsledkom sú vyblednuté farby tlačovín, ktoré sú žiarivé sotva pár týždňov, plochy s opadanou farbou, exteriérové bannery potrhané prvým silnejším poryvom vetra či plachty zvlnené ako divadelné opony. Prečo Willmark?


Spoločnosť Willmark vždy kládla dôraz na kvalitu, preto sa rozhodla ísť inou cestou. Už 15 rokov Willmark ponúka záruku nekompromisnej kvality tlače a spracovania. Aj za cenu nižšej marže garantuje Willmark použitie prvotriednych materiálov a ručí za kvalitu výstupov. Vďaka najmodernejším tlačiarenským technológiám, výrobnej kapacite až milión m2 tlače mesačne, originálnym značkovým farbám, vysoko kvalitným materiálom, profesionálnemu personálu a špičkovým doplnkovým službám prináša Willmark svojim klientom nielen výborné ceny, ale aj istotu, že ich tlačoviny budú vytlačené v najvyššej možnej kvalite.


Vernosť a lojalita klientov

Ukazuje sa, že cesta kvality je správna. Dôkazom je množstvo dlhodobých obchodných partnerstiev a absolútne najnižší počet reklamácií na objem zákaziek. 
Pre Willmark, jednotku vo veľkoplošnej tlači, zostáva kvalitná veľkoformátová tlač a spokojní klienti naďalej prioritou č.1. Klienti vedia oceniť odbornosť a profesionalitu zamestnancov Willmark a jedinečný klientsky servis, ktorý im ponúkajú. Vďaka tomu spolupracuje Willmark s väčšinou zákazníkov dlhodobo, či už ide o veľké nadnárodné spoločnosti, slovenské reklamné agentúry alebo malých klientov (aj fyzické osoby).

 

Pridajte sa k nim a spolupracujte s tlačiarňou Willmark - jednotkou vo veľkoplošnej tlači! 

Na vlastnej koži ucítite, že pre vás "urobíme vždy maximum, či tlačíme 100 billboardov alebo 1 plagát "...

20.11.2014
autor: Willmark, s.r.o.
 
 
 
Fotogaléria článku
Tlačiareň Willmark oslavuje 15 rokov na trhu
Tlačiareň Willmark oslavuje 15 rokov na trhu
Tlačiareň Willmark oslavuje 15 rokov na trhu
Tlačiareň Willmark oslavuje 15 rokov na trhu
 
 
Odporučte článok Vytlačiť článok Späť
 
 

Späť


 
Najnovšia inzercia

Predaj | PET film
28.04.2017

 
 

Kúpa | PBT drť, farebný mix
28.04.2017

 
 

Predaj | Aglomerát PE
27.04.2017

 
 

Predaj | Tipelin 471-02
27.04.2017

 
 

Predaj | PP regranulát
27.04.2017

 
 

Predaj | PP regranulát
27.04.2017

 
 

Predaj | HDPE regranulát
27.04.2017

 
 
 

Predaj | HDPE/EVOH drť
27.04.2017

 
 
 
Výstavy
AUTOSALÓN Bratislava 2017

25.04.2017 | Bratislavský Autosalón je najdôležitejšou automobilovou udalosťou roka na Slovensku.

INNOFORM

25.04.2017 | Medzinárodný kooperatívny veľtrh pre nástroje a spracovateľský priemysel.

Vietnam Manufacturing Expo 2017

26.04.2017 | Popredná výstava o obrábacích strojov pre formy a vstrekovacie technológie pre plasty.

PLASTEC New England

03.05.2017 | Plastikársky veľtrh.

DESIGN and MANUFACTURING NEW ENGLAND

03.05.2017 | Medzinárodná plastikárska výstava.

interpack 2017

04.05.2017 | Medzinárodný veľtrh pre obalovú techniku sa koná v Düsseldorfe.

FOR INDUSTRY

09.05.2017 | 16. Medzinárodný veľtrh strojárenských technológií.

MACH-TECH

09.05.2017 | Medzinárodný veľtrh priemyselných strojov a zváracej techniky.