PlasticPortal.eu - denne aktualizovaný portál pre plasty a gumu

Aktuality
Konferencia NEWMATEC 2017 už za dva mesiace na Táloch

18.01.2017 | Zväz automobilového priemyslu Slovenskej republiky Vás pozýva na 3. ročník konferencie NEWMATEC.

Vstrekolisy Arburg s technikou vstrekovania do kubickej formy

17.01.2017 | Vstrekovacie stroje ALLROUNDER CUBE sú dokonale prispôsobené pre kubické formy. Ich servoelektrická kĺbová zatváracia jednotka umožňuje rýchle cykly pri zníženej spotrebe energie - ide o ideálny základ pre efektívnu veľkosériovú výrobu pri znížených kusových nákladoch.

Optimalizácia vstrekovacieho procesu - školenia A-OMEGA, s.r.o.

16.01.2017 | A-OMEGA, s.r.o. v spolupráci s MAPRO Slovakia, spol. s.r.o. vyhlasuje termíny školenia na modul Optimalizácia vstrekovacieho procesu (v rozsahu 24 hodín= 3 dni) zo vzdelávacieho programu „Nastavovanie vstrekolisov“ pre 1. polrok 2017.

Prepravné boxy nielen pre automotive vyrába firma Slavík - Technické plasty s.r.o.

13.01.2017 | Slavík - Technické plasty s.r.o. ako novinku ponúka polypropylénové boxy pre medzioperačnú prepravu výrobkov v elektricky vodivom prevedení podľa konkrétnych požiadaviek zákazníka.

Vienna Autoshow 2017 dnes otvorila brány

12.01.2017 | Dnes sa vo Viedni začala výstava automobilov Vienna Autoshow, ktorá potrvá do nedele 15.1.2017.

 
Plastikársky slovník
Portál ZÁKONY A NORMY
Portál ZÁKONY A NORMY
Aktuálne v legislatíve
Zdravotnícke pomôcky - Systémy manažérstva kvality

07.12.2016 | Norma pre Zdravotnícke pomôcky - Systémy manažérstva kvality - Požiadavky na splnenie predpisov, z decembra 2016.

Připravuje se novela zákona č. 477/2001 Sb. o obalech

29.11.2016 | Připravovaná novela zákona č. 477/2001 Sb. o obalech se týká se povinného zpoplatnění pouze lehkých plastových odnosných tašek s tloušťkou stěny do 50 ...

§ 58 zákona o odpadoch je zrušený! Povinnosti voči OZV zostávajú nezmenené!

16.11.2016 | Dňa 25.10.2016 parlament Slovenskej republiky zrušil sporný § 58 zákona o odpadoch, v zmysle ktorého, pôvodca odpadu z obalov pre ktoré nebol výrobcom ...

Harmonizované normy v říjnu 2016

11.11.2016 | V Úředním věstníku EU byly v říjnu 2016 zveřejněny následující názvy a odkazy harmonizovaných norem:

 
Newsletter
CAPTCHA Image
 
Úvod > Aktuálne články > Polykemi v USA: Vyrábame už na troch kontinentoch!
Polykemi v USA: Vyrábame už na troch kontinentoch!
 
 
Polykemi v USA: Vyrábame už na troch kontinentoch!

Polykemi v USA: Vyrábame už na troch kontinentoch!

Švédska spoločnosť Polykemi AB bude dodávať kompaundy plastov svojim zákazníkom na troch kontinentoch: v Európe, Ázii a teraz už aj v Severnej Amerike. Filozofiou spoločnosti Polykemi je schopnosť podporovať zákazníkov s vysoko kvalitnými kompaundami bez ohľadu na to, v ktorej časti sveta sa nachádzajú. „Preto sme skúmali možnosti vybudovať našu výrobu aj v USA. Proces hľadania toho správneho partnera pre spoluprácu bol zdĺhavý. Po množstve intenzívnych a zaujímavých diskusií sme hrdí na to, že môžeme oznámiť, že našim novým partnerom v USA je Omni Plastic v Evansville, štát Indiana,“ povedal Ola Hugoson, CEO spoločnosti Polykemi.


Polykemi a Omni Plastics sú kooperujúce spoločnosti  so spoločnými cieľmi. Obe spoločnosti sa snažia vyvíjať a zlepšovať. "Snahou Polykemi je stať sa svetovou triedou vo výrobe kompaundov a ponúkať, rovnako ako Omni Plastics, vysokú kvalitu a servis," vysvetlil Ola Hugoson. „Našou cestou je kvalitná korelácia s Omni Plastics. Po hodnotení mítingov v USA a Švédsku sme si istí, že táto spolupráca bude viesť k pozitívnemu vývoju oboch spoločností."


Vedenie spoločnosti

Polykemi je rodinne založená spoločnosť s 250 zamestnancami. V Ystade (Švédsko) sa vykonávajú funkcie ako predaj, technická podpora zákazníkov, sourcing, administrácia, rovnako ako aj výskum a vývoj. Dcérska spoločnosť zameraná na predaj, sourcing a produkciu sa nachádza v Kunshane (Čína), ďalšie predajné miesta sú v Dánsku, Nemecku a Českej republike. Polykemi má predajných agentov aj na Blízkom Východe a tiež v Austrálii.

polykemi AB
   Z ľava: Greg Riedford (Vice prezident operácií Omni Plastics), Johan Hugoson (Manažér Polykemi),  Ola Hugoson (CEO Polykemi), Mike Wilson (obchodný zástupca Omni Plastics) a Lars Hugosson (Vice CEO Polykemi).


Môžu si byť zákazníci Polykemi istí, že produkty spĺňajú osvedčenú kvalitu bez ohľadu na umiestnenie vo svete?

"Samozrejme! Zákazník Polykemi si môže byť istý rovnakou mierou kvality produktov kdekoľvek na svete. Toto je našou silnou stránkou a istotou pre každého zákazníka," zdôraznil Lars Hugosson, spoluvlastník Polykemi. Technika a technické vybavenie malo v Polykemi vždy najdôležitejšiu úlohu. "Proces vývoja a zlepšovania produkcie a samotného procesu výroby je nikdy nekončiaci proces. Všimli sme si ako sa prezentuje spoločnosť Omni Plastic verejnosti, a uvedomili sme si podobnosť myšlienok s našou filozofiou," povedal Ola Hugoson a dodal: "Omni Plastics, LLC kombinuje najmodernejšie technológie s bezkonkurenčnou kvalitou, čím garantuje prvotriedne termoplasty pre špeciálne požiadavky, doručené včas."


Nie vlastníctvo, ale obohacujúca kooperácia

"My Omni Plastics nevlastníme, ale prostredníctvom dobre formulovanej dohody na báze dennodennej kooperácie sme si istí, že produkcia kompaundov v Severnej Amerike bude nasledovať naše originálne postupy a samozrejme špecifikácie kvality," povedal Ola Hugoson. "Cez naše partnerstvo v USA sme teraz schopní naplniť  súčasné a budúce potreby našich zákazníkov spoločne s Omni Plastics," povedal Mattias Persson, manažér predaja Polykemi. Pre podporu medzinárodných dcérskych spoločností v USA je už spustená aj nová web stránka Polykemi Inc. Prostredníctvom nej má USA priame spojenie s Ystadom.


Pre viac informácii nás kontaktujte:

www.polykemiinc.com
johan.hugoson@polykemiinc.com

10.3.2014
autor: Polykemi AB
 
 
 
 
 
Odporučte článok Vytlačiť článok Späť
 
 

Späť


 
Najnovšia inzercia

Predaj | Lisy na odpad
18.01.2017

 
 
 
 
 
 
 

Predaj | EPS(GPPS) regranulat
17.01.2017

 
 
 

Predaj | LDPE translucent
17.01.2017

 
 
 
Výstavy
EcoWASTE

16.01.2017 | EcoWASTE je nová medzinárodná platforma, ktorá združuje popredných miestnych i medzinárodných profesionálov zo sektora odpadov pre recykláciu na Strednom Východe.

Automotive Lightweight Technology Expo

18.01.2017 | Japonská výstava sa špecializuje na automobilový priemysel odľahčených technológií. To najlepšie miesto pre stretnutie s Automotive Engineers z celého sveta.

India Rubber Expo 2017

19.01.2017 | 9. ročník medzinárodnej gumárenskej výstavy.

Swiss Plastics 2017

24.01.2017 | Plastikársky veľtrh.

Interplastica 2017

24.01.2017 | Veľtrh pre plastikárske technológie.

GASTROPACK

26.01.2017 | Výstava obalových materiálov a baliacej techniky.

DANUBIUS GASTRO

26.01.2017 | Medzinárodný veľtrh gastronómie.

EXPOSHOP

26.01.2017 | Výstava strojov a technológií pre obchody.