PlasticPortal.eu - denne aktualizovaný portál pre plasty a gumu

Aktuality
Zákazková výroba tesnení na mieru - novinka spoločnosti TOMIRTECH, s.r.o.

24.04.2017 | Počítačom riadený rezací stroj Atom FlashCut predstavuje tú najmodernejšiu a najpresnejšiu technológiu vo výrobe plochých tesnení.

Predaj vstrekolisov v ČR a SR stále rastie

20.04.2017 | V týchto dňoch ukončil PlasticPortal.eu® prieskum predaja vstrekolisov na území Českej a Slovenskej republiky za rok 2016. Do prieskumu bolo tento rok oslovených 24 významných dodávateľov vstrekolisov so žiadosťou o poskytnutie údajov o predajoch. Zastúpenia dvoch oslovených značiek vstrekolisov svoje údaje neposkytli.

Viete ako prebieha proces radiačného sieťovania v spoločnosti BGS?

18.04.2017 | Táto metóda výrazne zlepšuje vlastnosti plastov. Pozrite si nové video o radiačnom sieťovaní firmy BGS Beta-Gamma-Service GmbH & Co. KG.

V Slovnafte sa v apríli začnú generálne revízie časti rafinérskej výroby

12.04.2017 | Spoločnosť SLOVNAFT, a.s., odstaví po Veľkej noci časť svojich výrobných zariadení. Dôvodom sú pravidelné generálne revízie, ktoré majú zabezpečiť ďalší bezproblémový chod technológií. Odstavených bude postupne 16 výrobných jednotiek. Ich opätovný nábeh na plnú produkciu je naplánovaný na polovicu júna 2017.

EXIM - TECH s.r.o. predstavuje Multisignálny panelový merač

10.04.2017 | Vďaka multisignálnemu panelovému meraču budete mať výrobné procesy pod spoľahlivou kontrolou a všetky dôležité funkcie v jednom zariadení.

 
Plastikársky slovník
Portál ZÁKONY A NORMY
Portál ZÁKONY A NORMY
Aktuálne v legislatíve
Verejná konzultácia o pravidlách zodpovednosti výrobcu za škodu spôsobenú chybou výrobku

10.04.2017 | Európska Komisia začala na svojich webových stránkach verejnú konzultáciu o pravidlách zodpovednosti výrobcu za škodu spôsobenú chybou výrobku.

Zdravotnícke pomôcky - Systémy manažérstva kvality

07.12.2016 | Norma pre Zdravotnícke pomôcky - Systémy manažérstva kvality - Požiadavky na splnenie predpisov, z decembra 2016.

Připravuje se novela zákona č. 477/2001 Sb. o obalech

29.11.2016 | Připravovaná novela zákona č. 477/2001 Sb. o obalech se týká se povinného zpoplatnění pouze lehkých plastových odnosných tašek s tloušťkou stěny do 50 ...

§ 58 zákona o odpadoch je zrušený! Povinnosti voči OZV zostávajú nezmenené!

16.11.2016 | Dňa 25.10.2016 parlament Slovenskej republiky zrušil sporný § 58 zákona o odpadoch, v zmysle ktorého, pôvodca odpadu z obalov pre ktoré nebol výrobcom ...

Harmonizované normy v říjnu 2016

11.11.2016 | V Úředním věstníku EU byly v říjnu 2016 zveřejněny následující názvy a odkazy harmonizovaných norem:

 
Newsletter
CAPTCHA Image
 
Úvod > Aktuálne články > Polykemi v USA: Vyrábame už na troch kontinentoch!
Polykemi v USA: Vyrábame už na troch kontinentoch!
 
 
Polykemi v USA: Vyrábame už na troch kontinentoch!

Polykemi v USA: Vyrábame už na troch kontinentoch!

Švédska spoločnosť Polykemi AB bude dodávať kompaundy plastov svojim zákazníkom na troch kontinentoch: v Európe, Ázii a teraz už aj v Severnej Amerike. Filozofiou spoločnosti Polykemi je schopnosť podporovať zákazníkov s vysoko kvalitnými kompaundami bez ohľadu na to, v ktorej časti sveta sa nachádzajú. „Preto sme skúmali možnosti vybudovať našu výrobu aj v USA. Proces hľadania toho správneho partnera pre spoluprácu bol zdĺhavý. Po množstve intenzívnych a zaujímavých diskusií sme hrdí na to, že môžeme oznámiť, že našim novým partnerom v USA je Omni Plastic v Evansville, štát Indiana,“ povedal Ola Hugoson, CEO spoločnosti Polykemi.


Polykemi a Omni Plastics sú kooperujúce spoločnosti  so spoločnými cieľmi. Obe spoločnosti sa snažia vyvíjať a zlepšovať. "Snahou Polykemi je stať sa svetovou triedou vo výrobe kompaundov a ponúkať, rovnako ako Omni Plastics, vysokú kvalitu a servis," vysvetlil Ola Hugoson. „Našou cestou je kvalitná korelácia s Omni Plastics. Po hodnotení mítingov v USA a Švédsku sme si istí, že táto spolupráca bude viesť k pozitívnemu vývoju oboch spoločností."


Vedenie spoločnosti

Polykemi je rodinne založená spoločnosť s 250 zamestnancami. V Ystade (Švédsko) sa vykonávajú funkcie ako predaj, technická podpora zákazníkov, sourcing, administrácia, rovnako ako aj výskum a vývoj. Dcérska spoločnosť zameraná na predaj, sourcing a produkciu sa nachádza v Kunshane (Čína), ďalšie predajné miesta sú v Dánsku, Nemecku a Českej republike. Polykemi má predajných agentov aj na Blízkom Východe a tiež v Austrálii.

polykemi AB
   Z ľava: Greg Riedford (Vice prezident operácií Omni Plastics), Johan Hugoson (Manažér Polykemi),  Ola Hugoson (CEO Polykemi), Mike Wilson (obchodný zástupca Omni Plastics) a Lars Hugosson (Vice CEO Polykemi).


Môžu si byť zákazníci Polykemi istí, že produkty spĺňajú osvedčenú kvalitu bez ohľadu na umiestnenie vo svete?

"Samozrejme! Zákazník Polykemi si môže byť istý rovnakou mierou kvality produktov kdekoľvek na svete. Toto je našou silnou stránkou a istotou pre každého zákazníka," zdôraznil Lars Hugosson, spoluvlastník Polykemi. Technika a technické vybavenie malo v Polykemi vždy najdôležitejšiu úlohu. "Proces vývoja a zlepšovania produkcie a samotného procesu výroby je nikdy nekončiaci proces. Všimli sme si ako sa prezentuje spoločnosť Omni Plastic verejnosti, a uvedomili sme si podobnosť myšlienok s našou filozofiou," povedal Ola Hugoson a dodal: "Omni Plastics, LLC kombinuje najmodernejšie technológie s bezkonkurenčnou kvalitou, čím garantuje prvotriedne termoplasty pre špeciálne požiadavky, doručené včas."


Nie vlastníctvo, ale obohacujúca kooperácia

"My Omni Plastics nevlastníme, ale prostredníctvom dobre formulovanej dohody na báze dennodennej kooperácie sme si istí, že produkcia kompaundov v Severnej Amerike bude nasledovať naše originálne postupy a samozrejme špecifikácie kvality," povedal Ola Hugoson. "Cez naše partnerstvo v USA sme teraz schopní naplniť  súčasné a budúce potreby našich zákazníkov spoločne s Omni Plastics," povedal Mattias Persson, manažér predaja Polykemi. Pre podporu medzinárodných dcérskych spoločností v USA je už spustená aj nová web stránka Polykemi Inc. Prostredníctvom nej má USA priame spojenie s Ystadom.


Pre viac informácii nás kontaktujte:

www.polykemiinc.com
johan.hugoson@polykemiinc.com

10.3.2014
autor: Polykemi AB
 
 
 
 
 
Odporučte článok Vytlačiť článok Späť
 
 

Späť


 
Najnovšia inzercia

Predaj | HIPS drť
24.04.2017

 
 

Predaj | ABS drť
24.04.2017

 
 
 

Predaj | PPA Amodel GF 33%
21.04.2017

 
 

Kúpa | Drť PP GF30%
20.04.2017

 
 
 

Kúpa | PP film
20.04.2017

 
 

Kúpa | Regranulát HIPS natur
19.04.2017

 
 

Kúpa | Regranulát PMMA natur
19.04.2017

 
 
 
Výstavy
HANNOVER MESSE

24.04.2017 | R&D, priemyselná automatizácia a IT, priemyselné dodávky, výrobné inžinierstvo a služby, energia a technológie pre životné prostredie.

AUTOSALÓN Bratislava 2017

25.04.2017 | Bratislavský Autosalón je najdôležitejšou automobilovou udalosťou roka na Slovensku.

INNOFORM

25.04.2017 | Medzinárodný kooperatívny veľtrh pre nástroje a spracovateľský priemysel.

Vietnam Manufacturing Expo 2017

26.04.2017 | Popredná výstava o obrábacích strojov pre formy a vstrekovacie technológie pre plasty.

PLASTEC New England

03.05.2017 | Plastikársky veľtrh.

DESIGN and MANUFACTURING NEW ENGLAND

03.05.2017 | Medzinárodná plastikárska výstava.

interpack 2017

04.05.2017 | Medzinárodný veľtrh pre obalovú techniku sa koná v Düsseldorfe.

FOR INDUSTRY

09.05.2017 | 16. Medzinárodný veľtrh strojárenských technológií.