PlasticPortal.eu - denne aktualizovaný portál pre plasty a gumu

Aktuality
Zoznámte sa s novou dutinovou doskou SIMONA® s krížovým rebrovaním

24.07.2017 | Výskum a vývoj spoločnosti SIMONA® aj ďalej zlepšuje efektivitu využitia materiálov a stabilitu dutinových dosiek. Výsledkom nových technických zmien je dutinová doska s krížovým rebrovaním s celkovou tenšou hrúbkou steny.

Všetko najlepšie, Fakuma!

20.07.2017 | Fakuma, medzinárodný veľtrh pre spracovateľov plastov, oslavuje v tomto roku svoje 25. výročie.

Ochranné relé pre optimálny výkon bez kompromisov

18.07.2017 | Potrebujete sa vyvarovať škodám spôsobenými poruchami v elektrickej rozvodnej sieti a tak si zabezpečiť, aby stroje robilo to, na čo sú určené?

Možnosti získania grantu v Slovenskej republike

14.07.2017 | Prehľad noviniek - júl 2017.

Novinka: Dosky s aretačnou drážkou od STRACK

12.07.2017 | Teraz môžeme kombinovať: Nové doštičky STRACK s drážkou ako protikus odpružených aretáciou šíber.

 
Plastikársky slovník
Portál ZÁKONY A NORMY
Portál ZÁKONY A NORMY
Aktuálne v legislatíve
Obsah PAH v predmetoch a v hračkách

03.07.2017 | Na webovej stránke ECHA je nová výzva na predkladanie pripomienok a dôkazov týkajúce sa obsahu PAH uvedeného v položke 50 prílohy XVII nariadenia REAC ...

Nová vydaná změna nařízení č. 10/2011 (nařízení PIM) o materiálech a předmětech z plastů určených pro styk s potravinami

31.05.2017 | Nařízení Komise č. (EU)2017/752 mění a opravuje nařízení PIM o materiálech a předmětech z plastů určených pro styk s potravinami:

Verejná konzultácia o pravidlách zodpovednosti výrobcu za škodu spôsobenú chybou výrobku

10.04.2017 | Európska Komisia začala na svojich webových stránkach verejnú konzultáciu o pravidlách zodpovednosti výrobcu za škodu spôsobenú chybou výrobku.

Zdravotnícke pomôcky - Systémy manažérstva kvality

07.12.2016 | Norma pre Zdravotnícke pomôcky - Systémy manažérstva kvality - Požiadavky na splnenie predpisov, z decembra 2016.

Připravuje se novela zákona č. 477/2001 Sb. o obalech

29.11.2016 | Připravovaná novela zákona č. 477/2001 Sb. o obalech se týká se povinného zpoplatnění pouze lehkých plastových odnosných tašek s tloušťkou stěny do 50 ...

 
Newsletter
CAPTCHA Image
 
Úvod > Aktuálne články > Polykemi v USA: Vyrábame už na troch kontinentoch!
Polykemi v USA: Vyrábame už na troch kontinentoch!
 
 
Polykemi v USA: Vyrábame už na troch kontinentoch!

Polykemi v USA: Vyrábame už na troch kontinentoch!

Švédska spoločnosť Polykemi AB bude dodávať kompaundy plastov svojim zákazníkom na troch kontinentoch: v Európe, Ázii a teraz už aj v Severnej Amerike. Filozofiou spoločnosti Polykemi je schopnosť podporovať zákazníkov s vysoko kvalitnými kompaundami bez ohľadu na to, v ktorej časti sveta sa nachádzajú. „Preto sme skúmali možnosti vybudovať našu výrobu aj v USA. Proces hľadania toho správneho partnera pre spoluprácu bol zdĺhavý. Po množstve intenzívnych a zaujímavých diskusií sme hrdí na to, že môžeme oznámiť, že našim novým partnerom v USA je Omni Plastic v Evansville, štát Indiana,“ povedal Ola Hugoson, CEO spoločnosti Polykemi.


Polykemi a Omni Plastics sú kooperujúce spoločnosti  so spoločnými cieľmi. Obe spoločnosti sa snažia vyvíjať a zlepšovať. "Snahou Polykemi je stať sa svetovou triedou vo výrobe kompaundov a ponúkať, rovnako ako Omni Plastics, vysokú kvalitu a servis," vysvetlil Ola Hugoson. „Našou cestou je kvalitná korelácia s Omni Plastics. Po hodnotení mítingov v USA a Švédsku sme si istí, že táto spolupráca bude viesť k pozitívnemu vývoju oboch spoločností."


Vedenie spoločnosti

Polykemi je rodinne založená spoločnosť s 250 zamestnancami. V Ystade (Švédsko) sa vykonávajú funkcie ako predaj, technická podpora zákazníkov, sourcing, administrácia, rovnako ako aj výskum a vývoj. Dcérska spoločnosť zameraná na predaj, sourcing a produkciu sa nachádza v Kunshane (Čína), ďalšie predajné miesta sú v Dánsku, Nemecku a Českej republike. Polykemi má predajných agentov aj na Blízkom Východe a tiež v Austrálii.

polykemi AB
   Z ľava: Greg Riedford (Vice prezident operácií Omni Plastics), Johan Hugoson (Manažér Polykemi),  Ola Hugoson (CEO Polykemi), Mike Wilson (obchodný zástupca Omni Plastics) a Lars Hugosson (Vice CEO Polykemi).


Môžu si byť zákazníci Polykemi istí, že produkty spĺňajú osvedčenú kvalitu bez ohľadu na umiestnenie vo svete?

"Samozrejme! Zákazník Polykemi si môže byť istý rovnakou mierou kvality produktov kdekoľvek na svete. Toto je našou silnou stránkou a istotou pre každého zákazníka," zdôraznil Lars Hugosson, spoluvlastník Polykemi. Technika a technické vybavenie malo v Polykemi vždy najdôležitejšiu úlohu. "Proces vývoja a zlepšovania produkcie a samotného procesu výroby je nikdy nekončiaci proces. Všimli sme si ako sa prezentuje spoločnosť Omni Plastic verejnosti, a uvedomili sme si podobnosť myšlienok s našou filozofiou," povedal Ola Hugoson a dodal: "Omni Plastics, LLC kombinuje najmodernejšie technológie s bezkonkurenčnou kvalitou, čím garantuje prvotriedne termoplasty pre špeciálne požiadavky, doručené včas."


Nie vlastníctvo, ale obohacujúca kooperácia

"My Omni Plastics nevlastníme, ale prostredníctvom dobre formulovanej dohody na báze dennodennej kooperácie sme si istí, že produkcia kompaundov v Severnej Amerike bude nasledovať naše originálne postupy a samozrejme špecifikácie kvality," povedal Ola Hugoson. "Cez naše partnerstvo v USA sme teraz schopní naplniť  súčasné a budúce potreby našich zákazníkov spoločne s Omni Plastics," povedal Mattias Persson, manažér predaja Polykemi. Pre podporu medzinárodných dcérskych spoločností v USA je už spustená aj nová web stránka Polykemi Inc. Prostredníctvom nej má USA priame spojenie s Ystadom.


Pre viac informácii nás kontaktujte:

www.polykemiinc.com
johan.hugoson@polykemiinc.com

10.3.2014
autor: Polykemi AB
 
 
 
 
 
Odporučte článok Vytlačiť článok Späť
 
 

Späť


 
Najnovšia inzercia
 
 

Predaj | Bubnový magnet
20.07.2017

 
 

Predaj | Dopravníkový pás
20.07.2017

 
 

Kúpa | Drť HIPS s V2
20.07.2017

 
 
 
 
 

Predaj | HDPE a PP
19.07.2017

 
 
 
Výstavy
MALAYSIA-PLAS 2017

27.07.2017 | Formy a lisy pre spracovanie plastov.

SRI LANKA PLAST

03.08.2017 | Medzinárodná plastikárska výstava.

Plastic, Printing & Packaging, Tanzania - PPPEXPO 2017

22.08.2017 | 20. Medzinárodný veľtrh plastov, značenia, balenia.

China Composites Expo 2017

06.09.2017 | Medzinárodný veľtrh a fórum pre technológie kompozitov a aplikácií.

Drinktec 2017

11.09.2017 | Medzinárodný veľtrh nápojov a technológií

VietnamPlas

13.09.2017 | Veľtrh pre plasty a gumu.

EMO Hannover 2017

18.09.2017 | Popredný svetový veľtrh obrábania kovov.

HYBRID Expo 2017

19.09.2017 | Veľtrh pre vývoj a výrobu hybridných súčiastok a ich aplikačné sektory sa koná každé 2 roky.