PANAS Partizánske

Hradište 371, 958 54 Hradište pri Partizánskom    Zobraziť na mape

telefón:+421 38 749 6764

IČO: 34578480
DIČ: 1020440762
IČ DPH: SK1020440762

ďaľšie adresy:
Fakturačná adresa: Milan Greguš - PANAS    Zobraziť na mape
Horská 1311/2
Partizánske 958 06

Popis firmy

LUSIN – produkty pre údržbu foriem a lisovanie plastov, OKS   - produkty pre údržbu, montáž a dielňu v priemysle, BRÚSKY na vrtáky a frézky, NÁBYTOK kovový dielenský pre dielne, šatne a kontrolné strediská, NÁSTROJE rezné, meracie, upínacie, kalibre valčekové a závitové.

Sortiment/ Služby

LUSIN – produkty pre údržbu foriem a lisovanie plastov


SETRAL -  špeciálne mazivá a prostriedky pre údržbu vstrekovacích a lisovacích strojov, výrobu a údržbu lisovacích nástrojov a foriem.

OKS   - produkty pre údržbu, montáž a dielňu v priemysle

BRÚSKY na vrtáky a frézky

NÁBYTOK kovový dielenský pre dielne, šatne a kontrolné strediská

NÁSTROJE rezné, meracie, upínacie, kalibre valčekové a závitové

 

VIAC O PRODUKTOCH :

 

1. LUSIN - produkty pre plastikársky priemysel - produkty LUSIN poskytujú prvotriednu kvalitu pri použití čistiacich granulátov, produktov údržby foriem a separačných prostriedkov v plastikárskom priemysle.

Čistiace prostriedky Lusin® odstraňujú zbytky plastov, olejov a voskov z lisovacích nástrojov a foriem. Zaisťujú tak časovo úspornú výrobu, rozmerovú presnosť plastových dielov a výliskov,  bezchybnú povrchovú štruktúru a chránia čistotu zariadení z vnútra i z vonku.
Čistiace zmsi Lusin® Clean pre priame použitie  -  ideálne čistiace materiály pre vstrekovacie a vytlačovacie  stroje na spracovanie termoplastov. Tieto čistiace granuláty umožňujú rýchle a účinné čistenie plastifikačných valcov pri nízkej spotrebe materiálu.
Mazivá Lusin®  -  zabraňujú zadretiu pohyblivých častí nástrojov. Nevyťahujú sa do deliacej roviny a nešpinia výlisky. Umožňujú dlhé pracovné cykly bez domazávania. Mazanie vašich  foriem s dôverou.

Antikorózne prostriedky Lusin®    udržujú lisovacie  nástroje a formy v dobrom stave. 
Kvalitné separačné prostriedky pre - moderné lisovanie vstrekovaním. 
Ponúkame separačné prostriedky, ktoré zaručujú bezproblémové lisovanie, šetria čas, skracujú trvanie cyklu, sú šetrné k lisovacím nástrojom a formám, znižujú zmätkovitosť výroby. Naše separačné prostriedky sa osvedčili v spracovaní plastov pri lisovaní termoplasov a termosetov.

 

2. OKS   - produkty pre údržbu, montáž a dielňu v priemysle

OKS - chémia pre údržby a dielne  - Značka OKS predstavuje produkty vysokej kvality určené na zníženie trenia, opotrebenia a korózie. Tieto produkty sú využiteľné vo všetkých oblastiach výrobnej a údržbárskej techniky.
 
3. Brúsky na vrtáky a frézy
 
4. Dielenský nábytok  - ponúkame vám pre vybavenie vašich výrobných priestorov profesionálny kovový dielenský nábytok od popredného českého výrobcu POLAK. Pracovné stoly, zásuvkové skrine, kontrolné pracoviská, počítačové skrine, CNC skrine pre uloženie nástrojov a ďalší sortiment

5. Nástroje rezné, meracie, upínacie, kalibre valčekové a závitové

Fotografie

Publikováné články (4)

Kategórie, v ktorých je firma umiestnená (16)

Prezentujte aj Vy Vašu firmu!

Pridajte Vašu firmu do Katalógu firiem pre plasty a gumu v ČR a SR. Vašu firmu uvidí viac ako 35 000 reálnych užívateľov za mesiac.

+ Pridať firmu
 

Najnovšie inzeráty

Najbližšie výstavy

Pridajte Vašu firmu

Pridajte vašu firmu do katalógu pre plasty a gumu v ČR a SR. Vašu firmu uvidí viac ako 35 000 reálnych užívateľov za mesiac

+ Pridať firmu