PlasticPortal.eu - denne aktualizovaný portál pre plasty a gumu

Aktuality
Zmena vlastníka vo firme Ahlbrandt GmbH

22.01.2018 | Ahlbrandt GmbH prešla do vlastníctva firmy Baldwin Technology Company.

Azurr-Technology, s.r.o. - Pozvánka na Interplastiku 2018 v Moskve

19.01.2018 | Azurr-Technology, s.r.o. Vás pozýva na veľtrh Interplastika 2018, kde prestaví pestrú škálu výrobkov Dynisco.

Možnosti získania grantu v Slovenskej republike

17.01.2018 | Prehľad noviniek - január 2018.

COBA získala cenu dodávateľ roka už druhý krát po sebe

15.01.2018 | COBA bola nedávno pozvaná na stretnutie dodávateľov spoločnosti AGC – AGC Automotive Supplier Day v Belgicku.

Konferencia NEWMATEC 2018 už za dva mesiace na Táloch

12.01.2018 | Zväz automobilového priemyslu Slovenskej republiky Vás pozýva na 4. ročník konferencie NEWMATEC .

 
Plastikársky slovník
Portál ZÁKONY A NORMY
Portál ZÁKONY A NORMY
Aktuálne v legislatíve
Harmonizované normy v októbri 2017

18.12.2017 | V Úradnom vestníku EÚ boli v októbri 2017 zverejnené nasledujúce názvy a odkazy harmonizovaných noriem:

Zákona č. 79/2015 Z.z. o odpadoch - novela

11.12.2017 | Novela č. 292/2017 zákona č. 79/2015 Z.z. o odpadoch nadobúda účinnosť od 1.1.2018 do 31.12.2022.

Obsah PAH v predmetoch a v hračkách

03.07.2017 | Na webovej stránke ECHA je nová výzva na predkladanie pripomienok a dôkazov týkajúce sa obsahu PAH uvedeného v položke 50 prílohy XVII nariadenia REAC ...

Nová vydaná změna nařízení č. 10/2011 (nařízení PIM) o materiálech a předmětech z plastů určených pro styk s potravinami

31.05.2017 | Nařízení Komise č. (EU)2017/752 mění a opravuje nařízení PIM o materiálech a předmětech z plastů určených pro styk s potravinami:

 
Newsletter
CAPTCHA Image
 
Úvod > KURZ Czech & Slovak s.r.o.
Profil firmy
 
 

KURZ Czech & Slovak s.r.o.

Firma KURZ je hlavný medzinárodný dodáváteľ technológie horúcej razby.

Fólie firmy KURZ sú použiteľné pre široký sortiment výrobkov. To zahŕňa obalovú techniku, pohľadnice, elektronické zariadenia, vybavenie domácnosti, kozmetiku, textil, nábytok, časti automobilov a mnoho ďalších položiek. Najmodernejšie aplikačné technológie firmy KURZ, magnetické fólie a hologramy poskytujú efektívnu atraktívnu ochranu značky a tiež zvyšujú celkovú bezpečnosť podnikania.

Okrem svojich fólií ponúka firma KURZ tiež široké spektrum ďalších výrobkov, ako sú raznice a stroje. Poskytuje tiež odbornú a logistickú podporu potrebnú na uspokojenie všetkých požiadaviek na efektívne prvotriedne spracovanie fóliou. Navyše tím zákazníckej podpory firmy KURZ je pripravený kedykoľvek reagovať na potreby zákazníkov po celom svete.

 
 
kontaktné údaje
 
 
KURZ Czech & Slovak s.r.o.
 
Za Humny 749/16
66447 Střelice u Brna
Česká Republika
telefón: 00420-547-239820
e-mail:
údaje z registra
 
 
IČO: 27742571
DIČ: CZ27742571
IČ DPH:
 
 
sortiment
 

Aplikácie»

 

Grafický priemysel

So svojimi fóliami skupín LUXOR / ALUFIN ®, LIGHT LINE ®, COLORIT ® a TRUSTSEAL ® ako aj hologramy, je firma KURZ, ktorá je kompetentným partnerom v oblasti horúcej razby už mnoho rokov, schopná ponúknuť dve úplné designové skupiny výrobkov pre pokrytie potrieb ako výrobcov , tak dizajnérov.

Či už sa jedná o vysoko kvalitné kozmetické balenia, alkohol, alebo obaly určitých potravín, šírka  použitia pre grafický priemysel je obmedzená len vašou predstavivosťou.

 

 Daľšie informácie nájdete na:  www.kurz.de/advancedgraphics

 

Svet dekorácií plastov

Fólie pre horúcu razbu sú ideálne pre zvýraznenie vzhľadu plastických povrchov. Prečo? Pretože umožňujú náročné dekorácie spoločne s perfektným vymedzením krajov v prvotriednom vzhľade a skvelej kvalite.

Či sa zaujímate o matné alebo kartáčované povrchy, metalické alebo jednofarebné, jednotlivé alebo nekonečné motívy - fólie pre horúcu razbu KURZ vždy prispejú k zvýšeniu vizuálnej príťažlivosti.

 

Ďaľšie informácie nájdete na: www.kurz.de/plasticdecoration

 

Kozmetika (Plasty)

technológia horúcej razby je skvele uplatniteľná v kozmetickom priemysle, kde dáva finálnu podobu kozmetickým výrobkom už po mnoho rokov. Ako jednotka na trhu v tejto oblasti, skupina KURZ vyniká svojou šírkou sortimentu, ktorý je šitý na mieru akejkoľvek špecifickej aplikácii.

Výrobca si môže vybrať z nepochybne širokej ponuky početných zlatých tónov, od vysoko lesklých k matne hodvábnym. Rôzne bronzové tóny sledujú najnovšie trendy v tejto oblasti. V skupine výrobkov COLORIT ® nájde obvyklý veľký výber matných a lesklých pigmentovaných fóliou v mnohých farbách.

 

Ďaľšie  informácie nájdete na: www.kurz.de/cosmetics

 

Pásky pre tepelný prenos


Fólie pre kódovanie

Fólie pre kódovanie sú používané pre razbu najrôznejšieho značenie na obaly výrobkov pomocou kódovacích zariadení. Toto značenie poskytuje zákazníkovi dôležité informácie ako je dátum spotreby, dátum výroby, váha alebo cena tovaru.

Fólie pre kódovanie od firmy KURZ sú ideálne pre efektívne značenie výrobkov
a zaisťujú najlepšiu kvalitu a výkon. Naši zákazníci si môžu vybrať z rôznych radov výrobkov, ktoré obsahujú široký sortiment odtieňov a farieb. To znamená, že firma KURZ je schopná uspokojiť dokonca tie najnáročnejšie požiadavky moderného označovanie výrobku.

Všetky výrobky z radu kódovacích fóliou vyhovujú prísnym limitom z EN 71/Část 3, smernice EÚ č 94/62/EC o obaloch a americké smernicu CONEG pre ťažké kovy
a olovnaté farbivá.

 

Ďaľšie informácie nájdete na: www.kurz.de/coding

 

Fólie pre studenú razbu

Trend používania studenej razby pre zušľachťovanie obalov a etikiet stále rastie. Ako pre flexografiu, tak aj pre ofset, existujú radikálové vytvrdzovacie lepidlá, ktoré pri položení špeciálne vyvinutej raziacej fólie vytvrdenej nosičom s ultrafialovým svetlom vykazujú veľmi dobré výsledky.

Pre studenú razbu sa hodia všetky hladké plastové materiály ako aj papier
s neabsorbujícím povrchom, kde UV lepidlo zostáva na povrchu.

 

Ochrana značky

Aby ste zabránili strate predaja a ujme na Vašej image, stáva sa čoraz dôležitejšie účinná ochrana produktov - napr za pomoci opticky variabilných ochranných prostriedkov od firmy KURZ.

Firma KURZ je členom IHMA (International Holographic Manufactures Association).

 

Firma KURZ je členom IHMA (International Holographic Manufactures Association).

Ďaľšie í informácie najdete na: www.kurz.de/brandprotection

 

Karty a vstupenky

Naša skupina fóliových produktov

Firma KURZ má to správne riešenie pre všetky časti platobných kariet.

Naše výrobkový rad zahŕňa magnetické fólie o rôznych koercivitách, podpisové a poťahové fólie a holografické bezpečnostné prostriedky. Súčasne zahŕňa aj také špeciálne výrobky ako stieracie fólie a fólie pre označenie plastického písma. Tým, že sme začlenili firmu OVD Kinegram AG do našej skupiny, firma KURZ získala ďalšiu možnosť rozvíjať svoje možnosti v oblasti technológií optické ochrany. Táto technológia zahŕňa značky OVD Trusteal ® a Kinegram ®, ktoré spĺňajú aj tie najprísnejšie bezpečnostné požiadavky.

 

Ďaľšie informácie nájdete na: www.kurz.de/card-and-ticket-technology

 

Mobilné telefóny (IMD)

Bolo by ťažké si predstaviť označovanie a zdobenie displejov a krytov mobilných telefónov bez technológie IMD firmy KURZ. Komplex rôznofarebných designov môže byť nanesený na displeje a kryty za pomoci tejto flexibilné vysoko výkonné metódy dekorácie.

Fólie s jednotlivými motívmi ponúkajú telekomunikačnému priemyslu neobmedzenú slobodu prevedení. Táto jednoduchá aplikačná metóda ponúka výkonný spôsob aplikácie grafiky priamo na formované časti zatiaľ čo sa nachádza vo vstrekovacie forme a tým významne redukuje počet potrebných výrobných krokov.

 

Ďaľšie informácie nájdete na: www.kurz.de/mobilephones

 

Automobilový priemysel - Dekorácie tvarovaných dielov

Celky hlboko tvarovaných profilov, ktoré majú byť povrchovo upravené, priehlbiny s brilantným a exkluzívnym vzhľadom v najvyššej úrovni lesku, extrémne namáhané povrchy pre interiér a exteriér, toto sú niektoré z požiadaviek automobilového priemyslu dneška na inovačné dekoračné procesy.

Svoju úlohu zohrávajú aj cenové aspekty spolu s požiadavkami na ekológiu výroby. To je presne to, prečo dnes, viac ako inokedy, proces horúcej razby so svojimi rôznymi technológiami má svoje dôležité miesto medzi dekoračnými procesy, používanými v automobilovom priemysle a čo urobilo z firmy KURZ jednotku na trhu v tejto oblasti, spoľahlivého partnera pre tento priemysel .

Náš vývojový tím udržiava stály kontakt s veľkými výrobcami na celom svete, aby prispôsobil fólie a strojné štandard najmodernejšiemu vývoji. Rozsiahly výrobkový sortiment firmy KURZ v automobilovej oblasti "Advanced Decoration", je dôkazom tejto úspešnej spolupráce.

 

Ďaľšie informácie najdete na: www.kurz.de/automotive

 

Drevo / Nábytok

Stroje pre horúcu razbu

Vďaka svojmu vynikajúcemu strojovému vybaveniu, najmodernejším fóliám a výnimočným nástrojařským schopnostiam sa firma KURZ stala vedúcim dodávateľom technológie horúcej razby. Či už sú používané pri výrobe automobilových častí, zariadeniach pre domácnosť, domáce elektroniky, platobných kariet, obalov alebo nábytku, strojné zariadenia a fólie od firmy KURZ pomáhajú pri dekorácii širokej palety povrchov na celom svete.

Aplikačné zariadenie od firmy KURZ bola vyvinutá tak, aby poskytovala optimálnu výkonnosť v širokom zábere výrobných procesov.

Napríklad naše stroje pre razbu sú ľahko nastaviteľné pre spracovanie všetkých typov fólií určených pre horúcu razbu a tiež aj rôznych druhov tvarov a podkladov. Vďaka svojmu modulárnemu prevedenie, mnoho strojov a ovládacích zariadení od firmy KURZ môže byť integrované do automatizovaného výrobného procesu. Môžu byť tiež ľahko pripojené k vstrekovacie forme, montážnej linke a baliacim zariadením.

Navyše, firma KURZ dodáva široké spektrum spoľahlivých zariadení pre samostatné výrobné operácie.

 

Ďaľšie informácie nájdete na: www.kurz.de/hot-stamping-machines

 

Nástroje na horúcu razbu - Pre grafický priemysel a pre spracovanie plastov

Ako člen skupiny KURZ, firma Hinderer + Muehlich

Vám ponúka široký sortiment nástrojov a doplnkov pre horúcu razbu.

 

 

 

 

 

 

 
fotogaléria
 
Brilantní náměty pro grafický průmysl
Svět dekorací plastů  	Domácnost a elektronika
Kosmetika (Plasty)  	Brilantní zvýraznění pro Vaše výrobky – lesklý vzhled v množství zlatých tónů
Pásky pro tepelný přenos  	Pro efektivní značení výrobků
Řada produktů fólií pro kódování  	Pro označování obalů výrobků
Ochrana značky  	Zákaznická ochranná řešení pro spotřební zboží
Folie pro studenou ražbu
Technologie pro platební karty a vstupenky  	Cenově příznivá, spolehlivá a soudržná
IMD dekory pro mobilní telefony  	Neomezená designová svoboda
Automobilový průmysl  	Dekorace tvarovaných dílů
TOUCHWOOD®  	Alternativní řešení pro dekoraci povrchů
Stroje pro horkou ražbu  	Rozmanité aplikace
Nástroje pro horkou ražbu  	Pro grafický průmysl a pro zpracování plastů
 
 
mapa
 
Publikované články
 
Leonhard Kurz na veľtrhu K 2016: Nové dekoračné technológie pre plastové povrchy

06.10.2016 | Firma Leonhard Kurz naďalej rozširuje svoje portfólio technológií a na veľtrhu K 2016 vystaví najnovšie riešenia určené na povrchovú úpravu dielov pre automobilový priemysel, elektroniku a bielu techniku. Novo vyvinutý proces IPD-Skin (Individual Post Decoration) bude naživo demonštrovaný na...

IN LINE RAZBA - aplikácia metalických designov na sklenené a plastové obaly

17.09.2015 | Nový dekoračný proces pre unikátne dekorácie sklenených a plastových...

Leonhard Kurz na veľtrhu K 2013

19.09.2013 | Spoločnosť Leonhard Kurz Stiftung & Co KG Vám na tohtoročnom veľtrhu K show v Düsseldorfe rada predstaví novú dimenziu dekorácie plastov na K...

Design a funkce v rámci jednoho vstřikovacího cyklu

01.08.2013 | Specialista na povrchové úpravy, firma LEONHARD KURZ Stiftung & CO. KG, vyvinula technologii, která umožňuje v rámci jednoho vstřikovacího cyklu aplikovat jak vrstvu dotykových senzorů, tak i dekorační vrstvu. Tato inovace kombinuje technologii Inmold Labelingu (IML) a Inmold Decoration...

Hot Stamping, In Mold Decoration, In Mold Labeling, Insert Molding, Heat Transfer, Laser Color Transfer - řešení pro povrchovou úpravu a dekoraci plastů od KURZ

11.10.2012 | Firma LEONHARD KURZ Stiftung & Co. KG vydala unikátní publikaci KURZ PLASTICS DECORATION GUIDE, která nabízí ucelený přehled možností povrchových úprav v oblasti dekorací plastových...

 
Kategórie, v ktorých je firma umiestnená
 
 1. 1. Výrobky z plastov a gumy podľa priemyslu > Automobilový priemysel, automotive
 2. 2. Stroje, zariadenia > Baliace stroje, baliace linky, obalová technika
 3. 3. Produkty od A po Z > Dekorovanie plastov
 4. 4. Spracovanie plastov > Dokončovacie operácie
 5. 5. Výrobky z plastov a gumy podľa priemyslu > Domácnosť a záhrada
 6. 6. Výrobky z plastov a gumy podľa priemyslu > Elektrotechnický priemysel
 7. 7. Plastové obaly > Fólie
 8. 8. Produkty od A po Z > Horúca razba - technológie
 9. 9. Produkty od A po Z > Horúca razba fólie
 10. 10. Produkty od A po Z > Jednoúčelové zariadenia
 11. 11. Stroje, zariadenia > Jednoúčelové zariadenia a nástroje
 12. 12. Produkty od A po Z > Metalizované fólie
 13. 13. Výrobky z plastov a gumy podľa priemyslu > Nábytkársky priemysel
 14. 14. Vstrekovacie formy > Nástrojárne, výroba nástrojov, opravy foriem
 15. 15. Produkty od A po Z > Obalová technika
 16. 16. Výrobky z plastov a gumy podľa priemyslu > Ostatné výrobky
 17. 17. Stroje, zariadenia > Periférne a pomocné zariadenia
 18. 18. Produkty od A po Z > Plastické logá, nápisy
 19. 19. Výrobky z plastov a gumy podľa priemyslu > Poľnohospodárstvo
 20. 20. Produkty od A po Z > Potlač plastových výrobkov
 21. 21. Spracovanie plastov > Povrchové úpravy
 22. 22. Výrobky z plastov a gumy podľa priemyslu > Reklama
 23. 23. Produkty od A po Z > Reklama - 3D reklama
 24. 24. Služby > Reklama, grafika, dizajn
 25. 25. Produkty od A po Z > Reklamné fólie
 26. 26. Výrobky z plastov a gumy podľa priemyslu > Strojárenstvo
 27. 27. Produkty od A po Z > Špeciálne fólie
 28. 28. Výrobky z plastov a gumy podľa priemyslu > Zdravotníctvo
 
 
Najnovšia inzercia

Kúpa | Koupe
22.01.2018

 
 
 
 

Predaj | PP/HDPE
19.01.2018

 
 

Predaj | LDPE fólie
18.01.2018

 
 

Predaj | LDPE rolky
18.01.2018

 
 

Kúpa | PC /ABS
18.01.2018

 
 

Kúpa | PC/ABS
18.01.2018

 
 

Kúpa | PC drť
18.01.2018

 
 
 
Výstavy
Saudi Plastics and Petrochem 2018

21.01.2018 | Medzinárodný veľtrh pre plasty a petrochémiu.

Interplastica 2018

23.01.2018 | Veľtrh pre plastikárske technológie.

EXPOSHOP 2018

25.01.2018 | Výstava strojov a technológií pre obchody.

Danubius Gastro 2018

25.01.2018 | 25. ročník medzinárodného veľtrhu gastronómie DANUBIUS GASTRO

Gastropack 2018

25.01.2018 | 17. výstava obalových materiálov a baliacej techniky

SamuPlast

31.01.2018 | Výstava pre technológie, stroje a plastové materiály.

Expo manufactura

06.02.2018 | Medzinárodný veľtrh pre výrobu, kov a spracovanie plastov.

PLASTEC West 2018

06.02.2018 | Veľtrh prináša popredných odborníkov z plastikárskeho priemyslu spoločne s radou špičkových zariadení, výrobkov a služieb.