PlasticPortal.eu - denne aktualizovaný portál pre plasty a gumu

Aktuality
Zákazková výroba tesnení na mieru - novinka spoločnosti TOMIRTECH, s.r.o.

24.04.2017 | Počítačom riadený rezací stroj Atom FlashCut predstavuje tú najmodernejšiu a najpresnejšiu technológiu vo výrobe plochých tesnení.

Predaj vstrekolisov v ČR a SR stále rastie

20.04.2017 | V týchto dňoch ukončil PlasticPortal.eu® prieskum predaja vstrekolisov na území Českej a Slovenskej republiky za rok 2016. Do prieskumu bolo tento rok oslovených 24 významných dodávateľov vstrekolisov so žiadosťou o poskytnutie údajov o predajoch. Zastúpenia dvoch oslovených značiek vstrekolisov svoje údaje neposkytli.

Viete ako prebieha proces radiačného sieťovania v spoločnosti BGS?

18.04.2017 | Táto metóda výrazne zlepšuje vlastnosti plastov. Pozrite si nové video o radiačnom sieťovaní firmy BGS Beta-Gamma-Service GmbH & Co. KG.

V Slovnafte sa v apríli začnú generálne revízie časti rafinérskej výroby

12.04.2017 | Spoločnosť SLOVNAFT, a.s., odstaví po Veľkej noci časť svojich výrobných zariadení. Dôvodom sú pravidelné generálne revízie, ktoré majú zabezpečiť ďalší bezproblémový chod technológií. Odstavených bude postupne 16 výrobných jednotiek. Ich opätovný nábeh na plnú produkciu je naplánovaný na polovicu júna 2017.

EXIM - TECH s.r.o. predstavuje Multisignálny panelový merač

10.04.2017 | Vďaka multisignálnemu panelovému meraču budete mať výrobné procesy pod spoľahlivou kontrolou a všetky dôležité funkcie v jednom zariadení.

 
Plastikársky slovník
Portál ZÁKONY A NORMY
Portál ZÁKONY A NORMY
Aktuálne v legislatíve
Verejná konzultácia o pravidlách zodpovednosti výrobcu za škodu spôsobenú chybou výrobku

10.04.2017 | Európska Komisia začala na svojich webových stránkach verejnú konzultáciu o pravidlách zodpovednosti výrobcu za škodu spôsobenú chybou výrobku.

Zdravotnícke pomôcky - Systémy manažérstva kvality

07.12.2016 | Norma pre Zdravotnícke pomôcky - Systémy manažérstva kvality - Požiadavky na splnenie predpisov, z decembra 2016.

Připravuje se novela zákona č. 477/2001 Sb. o obalech

29.11.2016 | Připravovaná novela zákona č. 477/2001 Sb. o obalech se týká se povinného zpoplatnění pouze lehkých plastových odnosných tašek s tloušťkou stěny do 50 ...

§ 58 zákona o odpadoch je zrušený! Povinnosti voči OZV zostávajú nezmenené!

16.11.2016 | Dňa 25.10.2016 parlament Slovenskej republiky zrušil sporný § 58 zákona o odpadoch, v zmysle ktorého, pôvodca odpadu z obalov pre ktoré nebol výrobcom ...

Harmonizované normy v říjnu 2016

11.11.2016 | V Úředním věstníku EU byly v říjnu 2016 zveřejněny následující názvy a odkazy harmonizovaných norem:

 
Newsletter
CAPTCHA Image
 
Úvod > Aktuálne články > CRC ROBERT – profesionálne prostriedky pre plastikársky a gumárenský priemysel od spoločnosti SELEX s.r.o.
CRC ROBERT – profesionálne prostriedky pre plastikársky a gumárensk ...
 
 
CRC ROBERT – profesionálne prostriedky pre plastikársky a gumárenský priemysel od spoločnosti SELEX  s.r.o.

CRC ROBERT – profesionálne prostriedky pre plastikársky a gumárenský priemysel od spoločnosti SELEX s.r.o.

Firma SELEX s. r. o. predstavuje čistiace a leštiace prostriedky a prostriedky na protikoróznu ochranu foriem od firmy CRC Industies Europe, ktorá vyrába a dodáva širokú škálu chemických prostriedkov.


CRC ROBERT MOULD PROTECTION

ECOPROTECT Antikorózna ochrana foriem pri skladovaní

Ecoprotect vytvára priesvitnú olejovú vrstvu filmu na povrchu foriem, ktorú pred prvým použitím formy po skladovaní nie je potrebné odstrániť, pretože okrem antikoróznej ochrany pôsobí aj ako klasický separátor. Vďaka nízkemu povrchovému napätiu má vysoký účinok na odpudzovanie vody, a tým jednoducho voda a ostatné koróziutvorné látky stečú z kovového povrchu. Produkt vytvára veľmi tenkú, hermetickú vrstvu oleja, ktorá zabezpečuje dlhodobú a účinnú antikoróznu ochranu aj vo vonkajších priestoroch (prekrytie plachtou). Ecoprotect účinne a bez zvyškov odstraňuje a neutralizuje aj koróziutvorné otlačky prstov. Popri všetkých týchto vlastnostiach je Ecoprotect aj veľmi účinným mazacím prostriedkom, čo odstraňuje potrebu čistenia pohyblivých častí nástroja pred opätovným použitím. Nemá žiadny škodlivý chemický účinok na kovy. Nie je jedovatý. Všetky tieto vlastnosti ho predurčujú ako náhradu za predtým používané prostriedky na báze emulzií či vodných roztokov.

 

ECOPROTECT BLEUAntikorózna ochrana foriem pri skladovaní

Prevedenie prostriedku Ecoprotect, ktoré vytvára dobre viditeľnú modrú ochrannú vrstvu na povrchu formy.

 
CRC ROBERT MOULD CLEANERS

Sansil AB 22 AB22 - Vysoko účinný prostriedok na čistenie foriem

Predstavuje veľmi silný čistiaci prostriedok tvorený zmesou rozpúšťadiel, ktorý bol vyvinutý pre rýchle a účinné čistenie vstrekovacích a extrúznych foriem. Vďaka svojmu výnimočnému zloženiu sa dá prostriedok aplikovať nielen na povrchy s teplotou okolia ale aj na povrchy s vysokou teplotou bez významných strát spôsobených odparovaním. Je účinný na rôzne typy znečistenia: mastnota, oleje, silikóny. Po čistení zanecháva dokonale čistý a suchý povrch.

 

FOAMING STRIPPERVysoko výkonný a hospodárny penový čistiaci prostriedok na údržbu foriem

Tento bezsilikónový penový čistiaci prostriedok je veľmi účinný a výkonný rozpúšťací prostriedok, ktorý je predurčený k čisteniu vysoko znečistených foriem. Účinne a bez zvyškov odstraňuje na forme zostávajúce zbytky plastových materiálov a gumy. Vďaka stabilnej penovej zložke je účinne aplikovateľný aj na vertikálnych plochách. Penová zložka taktiež zabezpečuje kontrolované odparovanie a maximálnu účinnosť. Po aplikácií zostáva dokonale čistý a suchý povrch. Použiteľný je do maximálnej teploty povrchu formy 60°C

 

BRILLE - Bezsilikónový leštiaci prostriedok

Leštiaci prostriedok pozostávajúci z rôznych kvalitných voskov a zvhlčovacích prostriedkov na ošetrenie povrchu. Svojím účinkom je ako polírovací prostriedok s tým rozdielom, že neobsahuje silikón. Zanecháva lesklý povrch ošetrovaného nástroja.

19.6.2012
autor: Ing. Tomáš Farkas
 
 
 
 
 
Odporučte článok Vytlačiť článok Späť
 
 

Späť


 
Najnovšia inzercia
 

Predaj | PPA Amodel GF 33%
21.04.2017

 
 

Kúpa | Drť PP GF30%
20.04.2017

 
 
 

Kúpa | PP film
20.04.2017

 
 

Kúpa | Regranulát HIPS natur
19.04.2017

 
 

Kúpa | Regranulát PMMA natur
19.04.2017

 
 
 

Kúpa | Regranulát GPPS natur
19.04.2017

 
 
 
Výstavy
HANNOVER MESSE

24.04.2017 | R&D, priemyselná automatizácia a IT, priemyselné dodávky, výrobné inžinierstvo a služby, energia a technológie pre životné prostredie.

AUTOSALÓN Bratislava 2017

25.04.2017 | Bratislavský Autosalón je najdôležitejšou automobilovou udalosťou roka na Slovensku.

INNOFORM

25.04.2017 | Medzinárodný kooperatívny veľtrh pre nástroje a spracovateľský priemysel.

Vietnam Manufacturing Expo 2017

26.04.2017 | Popredná výstava o obrábacích strojov pre formy a vstrekovacie technológie pre plasty.

PLASTEC New England

03.05.2017 | Plastikársky veľtrh.

DESIGN and MANUFACTURING NEW ENGLAND

03.05.2017 | Medzinárodná plastikárska výstava.

interpack 2017

04.05.2017 | Medzinárodný veľtrh pre obalovú techniku sa koná v Düsseldorfe.

FOR INDUSTRY

09.05.2017 | 16. Medzinárodný veľtrh strojárenských technológií.