PlasticPortal.eu - denne aktualizovaný portál pre plasty a gumu

Aktuality
Konferencia NEWMATEC 2017 už za dva mesiace na Táloch

18.01.2017 | Zväz automobilového priemyslu Slovenskej republiky Vás pozýva na 3. ročník konferencie NEWMATEC.

Vstrekolisy Arburg s technikou vstrekovania do kubickej formy

17.01.2017 | Vstrekovacie stroje ALLROUNDER CUBE sú dokonale prispôsobené pre kubické formy. Ich servoelektrická kĺbová zatváracia jednotka umožňuje rýchle cykly pri zníženej spotrebe energie - ide o ideálny základ pre efektívnu veľkosériovú výrobu pri znížených kusových nákladoch.

Optimalizácia vstrekovacieho procesu - školenia A-OMEGA, s.r.o.

16.01.2017 | A-OMEGA, s.r.o. v spolupráci s MAPRO Slovakia, spol. s.r.o. vyhlasuje termíny školenia na modul Optimalizácia vstrekovacieho procesu (v rozsahu 24 hodín= 3 dni) zo vzdelávacieho programu „Nastavovanie vstrekolisov“ pre 1. polrok 2017.

Prepravné boxy nielen pre automotive vyrába firma Slavík - Technické plasty s.r.o.

13.01.2017 | Slavík - Technické plasty s.r.o. ako novinku ponúka polypropylénové boxy pre medzioperačnú prepravu výrobkov v elektricky vodivom prevedení podľa konkrétnych požiadaviek zákazníka.

Vienna Autoshow 2017 dnes otvorila brány

12.01.2017 | Dnes sa vo Viedni začala výstava automobilov Vienna Autoshow, ktorá potrvá do nedele 15.1.2017.

 
Plastikársky slovník
Portál ZÁKONY A NORMY
Portál ZÁKONY A NORMY
Aktuálne v legislatíve
Zdravotnícke pomôcky - Systémy manažérstva kvality

07.12.2016 | Norma pre Zdravotnícke pomôcky - Systémy manažérstva kvality - Požiadavky na splnenie predpisov, z decembra 2016.

Připravuje se novela zákona č. 477/2001 Sb. o obalech

29.11.2016 | Připravovaná novela zákona č. 477/2001 Sb. o obalech se týká se povinného zpoplatnění pouze lehkých plastových odnosných tašek s tloušťkou stěny do 50 ...

§ 58 zákona o odpadoch je zrušený! Povinnosti voči OZV zostávajú nezmenené!

16.11.2016 | Dňa 25.10.2016 parlament Slovenskej republiky zrušil sporný § 58 zákona o odpadoch, v zmysle ktorého, pôvodca odpadu z obalov pre ktoré nebol výrobcom ...

Harmonizované normy v říjnu 2016

11.11.2016 | V Úředním věstníku EU byly v říjnu 2016 zveřejněny následující názvy a odkazy harmonizovaných norem:

 
Newsletter
CAPTCHA Image
 
Úvod > Aktuálne články > CRC ROBERT – profesionálne prostriedky pre plastikársky a gumárenský priemysel od spoločnosti SELEX s.r.o.
CRC ROBERT – profesionálne prostriedky pre plastikársky a gumárensk ...
 
 
CRC ROBERT – profesionálne prostriedky pre plastikársky a gumárenský priemysel od spoločnosti SELEX  s.r.o.

CRC ROBERT – profesionálne prostriedky pre plastikársky a gumárenský priemysel od spoločnosti SELEX s.r.o.

Firma SELEX s. r. o. predstavuje čistiace a leštiace prostriedky a prostriedky na protikoróznu ochranu foriem od firmy CRC Industies Europe, ktorá vyrába a dodáva širokú škálu chemických prostriedkov.


CRC ROBERT MOULD PROTECTION

ECOPROTECT Antikorózna ochrana foriem pri skladovaní

Ecoprotect vytvára priesvitnú olejovú vrstvu filmu na povrchu foriem, ktorú pred prvým použitím formy po skladovaní nie je potrebné odstrániť, pretože okrem antikoróznej ochrany pôsobí aj ako klasický separátor. Vďaka nízkemu povrchovému napätiu má vysoký účinok na odpudzovanie vody, a tým jednoducho voda a ostatné koróziutvorné látky stečú z kovového povrchu. Produkt vytvára veľmi tenkú, hermetickú vrstvu oleja, ktorá zabezpečuje dlhodobú a účinnú antikoróznu ochranu aj vo vonkajších priestoroch (prekrytie plachtou). Ecoprotect účinne a bez zvyškov odstraňuje a neutralizuje aj koróziutvorné otlačky prstov. Popri všetkých týchto vlastnostiach je Ecoprotect aj veľmi účinným mazacím prostriedkom, čo odstraňuje potrebu čistenia pohyblivých častí nástroja pred opätovným použitím. Nemá žiadny škodlivý chemický účinok na kovy. Nie je jedovatý. Všetky tieto vlastnosti ho predurčujú ako náhradu za predtým používané prostriedky na báze emulzií či vodných roztokov.

 

ECOPROTECT BLEUAntikorózna ochrana foriem pri skladovaní

Prevedenie prostriedku Ecoprotect, ktoré vytvára dobre viditeľnú modrú ochrannú vrstvu na povrchu formy.

 
CRC ROBERT MOULD CLEANERS

Sansil AB 22 AB22 - Vysoko účinný prostriedok na čistenie foriem

Predstavuje veľmi silný čistiaci prostriedok tvorený zmesou rozpúšťadiel, ktorý bol vyvinutý pre rýchle a účinné čistenie vstrekovacích a extrúznych foriem. Vďaka svojmu výnimočnému zloženiu sa dá prostriedok aplikovať nielen na povrchy s teplotou okolia ale aj na povrchy s vysokou teplotou bez významných strát spôsobených odparovaním. Je účinný na rôzne typy znečistenia: mastnota, oleje, silikóny. Po čistení zanecháva dokonale čistý a suchý povrch.

 

FOAMING STRIPPERVysoko výkonný a hospodárny penový čistiaci prostriedok na údržbu foriem

Tento bezsilikónový penový čistiaci prostriedok je veľmi účinný a výkonný rozpúšťací prostriedok, ktorý je predurčený k čisteniu vysoko znečistených foriem. Účinne a bez zvyškov odstraňuje na forme zostávajúce zbytky plastových materiálov a gumy. Vďaka stabilnej penovej zložke je účinne aplikovateľný aj na vertikálnych plochách. Penová zložka taktiež zabezpečuje kontrolované odparovanie a maximálnu účinnosť. Po aplikácií zostáva dokonale čistý a suchý povrch. Použiteľný je do maximálnej teploty povrchu formy 60°C

 

BRILLE - Bezsilikónový leštiaci prostriedok

Leštiaci prostriedok pozostávajúci z rôznych kvalitných voskov a zvhlčovacích prostriedkov na ošetrenie povrchu. Svojím účinkom je ako polírovací prostriedok s tým rozdielom, že neobsahuje silikón. Zanecháva lesklý povrch ošetrovaného nástroja.

19.6.2012
autor: Ing. Tomáš Farkas
 
 
 
 
 
Odporučte článok Vytlačiť článok Späť
 
 

Späť


 
Najnovšia inzercia

Predaj | Lisy na odpad
18.01.2017

 
 
 
 
 
 
 

Predaj | EPS(GPPS) regranulat
17.01.2017

 
 
 

Predaj | LDPE translucent
17.01.2017

 
 
 
Výstavy
EcoWASTE

16.01.2017 | EcoWASTE je nová medzinárodná platforma, ktorá združuje popredných miestnych i medzinárodných profesionálov zo sektora odpadov pre recykláciu na Strednom Východe.

Automotive Lightweight Technology Expo

18.01.2017 | Japonská výstava sa špecializuje na automobilový priemysel odľahčených technológií. To najlepšie miesto pre stretnutie s Automotive Engineers z celého sveta.

India Rubber Expo 2017

19.01.2017 | 9. ročník medzinárodnej gumárenskej výstavy.

Swiss Plastics 2017

24.01.2017 | Plastikársky veľtrh.

Interplastica 2017

24.01.2017 | Veľtrh pre plastikárske technológie.

GASTROPACK

26.01.2017 | Výstava obalových materiálov a baliacej techniky.

DANUBIUS GASTRO

26.01.2017 | Medzinárodný veľtrh gastronómie.

EXPOSHOP

26.01.2017 | Výstava strojov a technológií pre obchody.